12.10.2016 r. – „3D Printing Opportunities for StartUps” na Google Campus Warsaw z udziałem VSHAPERA

2

W przyszłą środę, 12.10.2016 o godzinie 19:30 w Campus Warsaw odbędzie się spotkanie „3D Printing Opportunities for StartUps”. Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji możliwości jakie daje technologia druku 3D, w procesach projektowania i wytwarzania funkcjonalnych obiektów, jak również w kontekście rozwoju biznesu dla przedsiębiorców. Partnerem wydarzenia jest firma VeraShape, producent drukarek 3D VSHAPER.

Wśród prelegentów „3D Printing Opportunities for StartUps” pojawią się pomysłodawca organizacji całego wydarzenia – Maciej Stefańczyk z Cubic Inch, Konrad Kowalski – konstruktor w VeraShape oraz Krzysztof Rychławski – designer z Pracowni do Rzeczy, wykorzystujący technologię druku 3D w codziennej pracy twórczej.

Na spotkaniu pokazane zostaną możliwości druku 3D i sposoby wykorzystywania w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Omówione zostaną metody praktycznego zastosowania druku 3D w biznesie, bazując na doświadczeniach klientów każdego z prelegentów. Oczywiście będzie też okazja zobaczyć drukarki 3D VSHAPER w akcji.

vshaper-go

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej Campus Warsaw.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.