16-17.10.2015 r. – II edycja „3D Show” na Politechnice Warszawskiej!

0

Już za dwa miesiące, 16 i 17 października odbędzie się II edycja jednej z dwóch największych imprez targowych poświęconych technologii druku 3D w Polsce – 3D Show. Tak jak poprzednio, targi będą miały miejsce na terenie Politechniki Warszawskiej, w Gmachu Głównym – Plac Politechniki 1. Dwudniowy event (piątek i sobota) będzie otwarty w godzinach 09:00 – 17:00. Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali masę fantastycznych atrakcji, o których napiszemy już niebawem!

Poprzednia, pierwsza edycja targów była dużym wydarzeniem i cieszyła się sporym zainteresowaniem odwiedzających. Swoje urządzenia i usługi zaprezentowało kilkadziesiąt firm z branży druku 3D oraz skanerów 3D. Tym razem organizatorzy liczą się z jeszcze większą ilością zarówno wystawców jak i odwiedzających, czego dowodem ma być dużo większa powierzchnia targowa (szczegóły wkrótce!).

3D Show

Tak wyglądały poprzednie, listopadowe targi:

Wszystkich chętnych wzięciem udziału w targach 3D Show, zachęcamy do kontaktu z organizatorem:

Rejestracja Wystawców na wydarzenie odbywa się przez specjalnie przygotowaną aplikację do obsługi tagów dostępną na stronie internetowej: sow.3dshow.pl.

Dodatkowe informacje:

CD3D jest oficjalnym patronem medialnym całego wydarzenia.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply