17-19.03.2014 – MAKERLAND w Warszawie

4

Już za 10 dni, 17 marca (poniedziałek) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się największa impreza makersów w Polsce – MAKERLAND. Po raz pierwszy przyjadą do Polski najważniejsi przedstawiciele tej społeczności z całego świata, którzy przeprowadzą szereg wykładów i szkoleń z takich zagadnień jak Internet of Things, Arduino, Raspberry Pi, tworzeniem robotów i dronów, czy innowacyjnej elektroniki. Nie zabraknie również zagadnień związanych z drukiem 3D – a skoro będzie druk 3D, będziemy tam też i my.

Na evencie pojawi się szereg znanych i cenionych osób z branży. Swoją obecnością imprezę uświetnią m.in.:

 • Zach Suppala ze Spark
 • John Biggs z Techcrunch
 • Rachel Rayns zRaspberry Pi
 • Brian Garret z 3D Hubs
 • Kate Drane z IndieGoGo
 • Andrew Nesbitt z Github
 • Stephen Chin z Oracle
 • i wielu, wielu innych…

Szczegółową listę prelegentów znajdziecie pod tym adresem.

Jeśli chodzi o druk 3D to na evencie pojawi się przede wszystkim Paweł Twardo i ekipa Monkeyfab / RepRapForum, którzy oprócz tego, że wspierają imprezę (Asteroid Gold Miner) to zaprezentują swoje drukarki 3D – Prime 3D. Oprócz nich obecny będzie zespół Pirx 3D a wykłady przeprowadzą tuzy polskiej branży druku 3D, czyli Kamil Dziadkiewicz z Omni3D (kiedyś występujący także pod postacią Reality Makera) i Michał Frączek z Materialination.

Bilety na event są dość drogie, ale z drugiej strony jest to jedyna w swoim rodzaju szansa aby spotkać i porozmawiać z najgorętszymi obecnie nazwiskami w świecie makersów i wziąć udział w jedynych w swoim rodzaju warsztatach. Bilet trzydniowy kosztuje 330 €, a jednodniowy 149 €. Istnieje też szansa tańszego zakupu „trzydniówki” – szczegóły znajdziecie na stronie organizatora. Tych, którzy mimo szczerych chęci nie zdecydują się na udział w evencie zapraszamy na naszą relację.

Grafika: [1]

DODAJ KOMENTARZ:

4 komentarze

 1. Avatar
  Jakub Niespolański on

  Bilet za tysiaka bez eskorty hostessy karmiącej winogronami i podającej Martini nie zmieszane? Nie biorę. ;))

 2. Avatar
  Łukasz Żurek on

  Ile !!! Jak mawia niezamożna młodzież „MASAKRA”. Chyba poczekam na relację z wydarzenia na CD3D 😉

 3. Avatar

  Już widzę te tłumy makersów lekką ręką wydających „tałzena” aby zobaczyć swoich idoli na żywo…

 4. Paweł Ślusarczyk

  Nie chcę specjalnie bronić organizatorów, ceny faktycznie są dość wysokie, niemniej jednak ściągnięcie takiej ilości takich gości, jak również samo wynajęcie sal w CN Kopernik wiąże się z nie lada kosztami. Dobrze jest też móc zarobić na organizacji tego typu eventu…

Leave A Reply