17-19.03.2014 – MAKERLAND w Warszawie

4

Już za 10 dni, 17 marca (poniedziałek) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się największa impreza makersów w Polsce – MAKERLAND. Po raz pierwszy przyjadą do Polski najważniejsi przedstawiciele tej społeczności z całego świata, którzy przeprowadzą szereg wykładów i szkoleń z takich zagadnień jak Internet of Things, Arduino, Raspberry Pi, tworzeniem robotów i dronów, czy innowacyjnej elektroniki. Nie zabraknie również zagadnień związanych z drukiem 3D – a skoro będzie druk 3D, będziemy tam też i my.

Na evencie pojawi się szereg znanych i cenionych osób z branży. Swoją obecnością imprezę uświetnią m.in.:

  • Zach Suppala ze Spark
  • John Biggs z Techcrunch
  • Rachel Rayns zRaspberry Pi
  • Brian Garret z 3D Hubs
  • Kate Drane z IndieGoGo
  • Andrew Nesbitt z Github
  • Stephen Chin z Oracle
  • i wielu, wielu innych…

Szczegółową listę prelegentów znajdziecie pod tym adresem.

Jeśli chodzi o druk 3D to na evencie pojawi się przede wszystkim Paweł Twardo i ekipa Monkeyfab / RepRapForum, którzy oprócz tego, że wspierają imprezę (Asteroid Gold Miner) to zaprezentują swoje drukarki 3D – Prime 3D. Oprócz nich obecny będzie zespół Pirx 3D a wykłady przeprowadzą tuzy polskiej branży druku 3D, czyli Kamil Dziadkiewicz z Omni3D (kiedyś występujący także pod postacią Reality Makera) i Michał Frączek z Materialination.

Bilety na event są dość drogie, ale z drugiej strony jest to jedyna w swoim rodzaju szansa aby spotkać i porozmawiać z najgorętszymi obecnie nazwiskami w świecie makersów i wziąć udział w jedynych w swoim rodzaju warsztatach. Bilet trzydniowy kosztuje 330 €, a jednodniowy 149 €. Istnieje też szansa tańszego zakupu „trzydniówki” – szczegóły znajdziecie na stronie organizatora. Tych, którzy mimo szczerych chęci nie zdecydują się na udział w evencie zapraszamy na naszą relację.

Grafika: [1]

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.