18-19.10.2015 – Konferencja 3DP Europe w Brukseli

0

W dniach 18-19 października 2015 r. w Brukseli odbędzie się konferencja 3DP Europe, która będzie gościć szereg znamienitych przedstawicieli branży druku 3D dyskutujących zarówno na temat kwestii technologicznych jak i biznesowych. Konferencja została podzielona na dwa panele – pierwszy będzie przeznaczony dla firm i użytkowników drukarek 3D, podczas gdy drugi skupi się wyłącznie na relacjach biznesowych branży druku 3D.

Wśród uczestników konferencji nie zabraknie znanych i cenionych prelegentów. Ze swoim wykładem wystąpi m.in. Jean-Pierre Kruth – tegoroczny laureat międzynarodowej nagrody Bowera za osiągnięcia w nauce, którego badania miały kluczowy wpływ na rozwój wielu czołowych firm z branży druku 3D na świecie. Oprócz Krutha, prelekcje wygłoszą takie osobistości jak Benjamin Denayer – Senior Business Developer w SIRRIS, były twórca portugalskiej firmy BEEVERYCREATIVE, a obecnie Get4Ready3D – Diogo Quental, czy Ed Grieg – Chief Disruptor w Deloitte Digital.

Oprócz powyższych mówców, na konferencji pojawią się przedstawiciele takich firm jak Inition, Musefabber, znana firma analityczna Canalys, czy czołowy dystrybutor drukarek 3D w Europie iGo3D. Słuchacze będą też mieli okazję dowiedzieć się wielu rzeczy na temat nowego formatu pliku 3MF, bowiem na 3DP Europe pojawią się przedstawiciele 3MF Consortium – grupy firm pracujących nad tym rozszerzeniem.

Nie zabraknie tam też polskich akcentów – wg zapowiedzi organizatorów, na konferencji ma pojawić się wrocławski ZMorph, któremu będą towarzyszyć również takie firmy jak XYZ Printing czy Felix.

Wstęp na konferencję jest darmowy. Jej siedzibą będzie Hotel de la Poste, w samym centrum Brukseli. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected].

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.