20-21.05.2015 – 3D Print UAE, pierwszy event poświęcony technologii druku 3D w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

0

Technologia druku 3D nie zna granic i rozprzestrzenia się po całym świecie. Od kilku miesięcy informujemy na bieżąco o kolejnych eventach organizowanych w dawnych republikach sowieckich, tym razem jednak przenosimy się na Bliski Wschód, do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W drugiej połowie maja, w dniach 21-22.05.2015 r., w Abu Zabi – stolicy jednego z najbogatszych państw Azji Zachodniej, odbędzie się pierwszy w historii event poświęcony technologii druku 3D – 3D Print UAE. Wśród zaproszonych prelegentów są takie nazwiska jak współpracujący z NASA Dr. Behrokh Khoshnevis, ikona ruchu RepRap Josef Prusa, czy Markus Glasser z EOS. EOS jest zresztą platynowym partnerem całego wydarzenia. Co ciekawe, złotym partnerem eventu – obok Xeroxa i Microsoftu, jest… poznańskie Omni3D. CD3D ma zaszczyt być partnerem wspierającym całe wydarzenie. Jakby na to nie spojrzeć, zapowiada się niezwykle interesujący event…

Event odbędzie się w największym centrum wystawienniczym w tym regionie świata – ADNEC (Abu Dhabi National Exhibition Center). Celem wydarzenia jest zapoznanie firm ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich z technologią druku 3D i wdrożenie jej w ich struktury w ciągu nadchodzących lat. W tym celu wsparcia udzielą takie instytucje jak Jebel Ali Free Zone oraz Dubai Silicon Oasis Authority.

Uczestnicy eventu, będą mogli zaprezentować swoje rozwiązania przed przedstawicielami olbrzymiego – i wciąż dziewiczego pod względem technologii druku 3D rynku, jak również spotkać się z prominentnymi przedstawicielami branży z całego świata.

Abu Dhabi

Choć wyjazd do tak egzotycznego – z punktu widzenia Polski, zakątka świata, jest bez wątpienia olbrzymią inwestycją oraz skomplikowaną operacją logistyczną dla rodzimych firm, nie da się ukryć, iż może to być jedyna w swoim rodzaju szansa pojawienia się na niesamowicie bogatym i chłonnym rynku. Wszystkich zainteresowanych tematem eventu, zachęcamy do kontaktu i/lub rozmów podczas nadchodzących targów Dni Druku 3D w Kielcach.

Źródło: www.3dprintuae.com

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.