23-25.10.2014 – 3D Print Expo, targi druku 3D i skanowania 3D w Rosji

0

Ok., zapominamy na moment o różnych złych rzeczach, które pokazywane są w telewizji – rozmawiamy o druku 3D… Chociaż za naszą wschodnią granicą bywa w ostatnim czasie niespokojnie a sytuacja jest w dalszym ciągu dość dynamiczna, ludzie tam mieszkający żyją dokładnie tak samo jak my i pasjonują się dokładnie tymi samymi tematami. Takim tematem jest np. właśnie druk 3D. Na fali tej fascynacji, w dniach 23 – 25 października tego roku będzie miał miejsce największy event poświęcony drukowi 3D i skanowaniu 3D w Europie wschodniej w postaci 3D Print Expo. Event odbędzie się w Moskwie, w Centrum Wystawienniczym Sokolniki. Będzie to już druga edycja tej imprezy.

Choć na temat rosyjskiego rynku druku 3D wiadomo stosunkowo niewiele, a firmy z tamtego regionu rzadko przebijają się do światowych mediów, nie da się ukryć, iż jego potencjał jest niebywały. Abstrahując od wspomnianych we wstępie problemach natury wojskowo-politycznej, wydaje mi się, że udział na tego typu targach może być dla polskich firm nie lada okazją do pokazania się na tamtym rynku. Impreza jest organizowana z rozmachem, w jej promocję zostały zaangażowane wszystkie najważniejsze media branżowe na świecie (oficjalnym partnerem medialnym jest 3DPrint.com).

3D Print Expo 01

W targach wezmą udział największe firmy z branży druku 3D w Rosji i nie tylko: Megapolis Group, 3D Market, 3dquality.ru, Tsvetnoi mir, 3Dtoday, 3D.RU, RGT-Russia, SIU System, CSD, Picaso 3D, David 3D, Prototypster, Bake It, Energy 3D i Fabbers. W ramach eventu odbędą się liczne wystąpienia przedstawicieli branży, konferencje tematyczne, warsztaty a nawet festiwal druku 3D z czekolady!

3D Print Expo 02

CD3D zostało zaproszone do grona mediów wspierających to wydarzenie, tak więc jak tylko będziemy znali więcej szczegółów, poinformujemy o tym na łamach portalu. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w przedsięwzięciu proszę o kontakt mailowy, w miarę możliwości postaram się skontaktować  Was z organizatorami.

I szczerze mówiąc bardzo poważnie rozważam wizytę na tych targach…

PS: to nie koniec newsów targowych… Stay tuned for more!

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply