24.05.2015 – szósta edycja zawodów robotów mobilnych ROBOXY w Gdańsku

0

24 maja w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12, odbędzie się szósta edycja zawodów robotów mobilnych ROBOXY 2015. Organizatorem imprezy jest „Naukowe Koło Studentów Automatyki” z wydziału Elektrotechniki i Automatyki. Na zawodach rywalizować będą hobbyści robotyki turniejowej z terenu całej Polski, którzy wystąpią łącznie w dziewięciu konkurencjach – m.in. roboty poruszające się po linii (line followers), walczące na ringu, przeszukujące labirynt (micromouse) oraz freestyle. Dla mieszkańców Trójmiasta – w szczególności tych najmłodszych, przygotowano wiele atrakcji!

Chociaż zawody robotów nie mają bezpośredniego związku z drukiem 3D (jakkolwiek można go z powodzeniem wykorzystać w ich tworzeniu), imprezy tego typu skupiają wokół siebie wszelkiej maści konstruktorów, elektroników i makersów – a więc wszystkich tych, którzy operują w tym samym środowisku twórców i pasjonatów nowych technologii. ROBOXY to fantastyczna okazja aby zobaczyć ten świat z bliska i być może spróbować do niego dołączyć. Wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie, zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia – www.roboxy2015.nksa.org.pl, jak również śledzenia oficjalnego fanpage`a na FB.

Roboxy

CD3D jest patronem medialnym wydarzenia.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.