29-31.03.2017 – konferencja poświęcona skanowaniu 3D i produktom GOM

0

Firma Lenso – wyłączny dystrybutor GOM, lidera optycznych systemów pomiarowych w Polsce, organizuje pod koniec marca dużą, trzydniową konferencję poświęconą technologii skanowania 3D oraz związanych z nią obszarów wykorzystania. Osoby zainteresowane tym tematem mają niepowtarzalną okazję poznać doświadczonych użytkowników systemów GOM i wymienić się z nimi uwagami jak również poznać różne aplikacje i zastosowania prezentowanych systemów. Konferencja odbędzie się w dniach 29-31 marzec w Toruniu, w Hotelu Copernicus, przy Bulwarze Filadelfijskim 11. Udział w w niej jest bezpłatny.

GOM został założony w 1990 r. w niemieckim Braunschweigu. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń, systemów oraz oprogramowania do przemysłowej, zautomatyzowanej współrzędnościowej techniki pomiarowej 3D i testowania 3D. Posiada ponad 60 oddziałów na świecie, a kadra pracownicza obejmuje ponad 1000 specjalistów z dziedziny metrologii. Do dnia dzisiejszego GOM wdrożył ponad 10 tysięcy systemów w takich segmentach jak branża lotnicza, motoryzacyjna, produkcja towarów konsumpcyjnych oraz na uczelniach i w jednostakch naukowo-badawczych.

Firma od lat dzieli się swoją wiedzą na temat technologii skanowania 3D i pomiarowania na kursach szkoleniowych, konferencjach i opartych na aplikacjach warsztatach. Marcowe wydarzenie będzie wyjątkową okazją ku temu aby pozyskać unikalną wiedzę na temat produktów GOM jak i możliwościach ich wykorzystania w praktyce. Organizator konferencji – Lenso, od wielu lat zajmuje się sprzedażą i wsparciem technicznym producenta w Polsce.

Podczas trzech dni trwania konferencji, uczestnicy będą mieli okazję obejrzec najnowsze systemy GOM – w tym automatyczny system ATOS ScanBox 4105 wraz z najnowszą głowicą pomiarową. Odbędą się prezentacje użytkowników GOM z całej Polski, opowiadający o tym jak przebiegało wdrażanie systemów, do czego są wykorzystywaneoraz jakie przynosi to im profity. Pojawią się także przedstawiciele GOM’a oraz firm partnerskich – 3DTeam i 3DTool, która jest partnerem handlowym firmy WITTE (uchwyty pomiarowe, systemy modułowe).

Ważną częścią konferencji będą warsztaty, jakie odbędą się trzeciego, ostatniego dnia konferencji. Do dyspozycji gości będą przedstawieciele Lenso, odbędą się szkolenia z GOM Inspect, GD&T, odbędą się także pokazy nowych możliwości oprogramowania.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj:

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.