30.11.2013 – targi Kariera Inżyniera w Łodzi

0

W najbliższą sobotę, 30 listopada 2013 roku, w Łodzi w hotelu Novotel, odbędą się targi rekrutacyjne organizowane przez firmę CareerCon. Targi Kariera Inżyniera są dedykowane dla branży inżynierii poszerzonej o moduł IT. Uczestnicy targów otrzymają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm. Jaki ma to związek z drukiem 3D? Otóż taki, że będziemy na miejscu wspólnie z Adamem Kozubowiczem i ekipą Get3D.pl. Póki co nie będziemy nikogo rekrutować ani zatrudniać, jednakże będziemy prezentować drukarki 3D w akcji oraz opowiemy o szansach i zagrożeniach związanych z możliwościami wejścia w tą branżę. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Kariera inżyniera

Na evencie będziemy korzystać z drukarek 3D firm Up!2 Plus, Felix i RepRapPro Mendel. Drukarki 3D będą oczywiście drukowały, więc będzie można obejrzeć je w akcji, podobnie jak szereg gotowych wydruków próbnych wykonanych z ABS, PLA, nylonu, t-glase, materiału gumopodobnego oraz… papieru! Będzie można porozmawiać z nami o technologii druku 3D, możliwościach jej wykorzystania jak również o możliwościach rozpoczęcia związanego z tym biznesu. W trakcie trwania targów, wystąpimy również z krótką prezentacją na ten temat.

Na co jeszcze można liczyć biorąc udział w Targach Kariera Inżyniera? Targi pracy to okazja do wysłuchania szeregu ciekawych prelekcji specjalistów z branży inżynierii oraz wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą kwalifikacje na rynku pracy. Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych oraz warsztatach związanych z poruszaniem się po ukrytym rynku pracy i budowaniem osobistej marki. Wszystko to zupełnie BEZPŁATNIE. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Szczegóły organizacyjne:

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply