3D Printers na XXV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

0

3D Printers jako jedyna firma z branży druku 3D uczestniczyła w jubileuszowym, XXV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. To wydarzenie jest dziś sercem światowej zbrojeniówki, a najlepiej świadczą o tym liczby. MSPO przyciągnęło rekordowe 40 tysięcy zwiedzających oraz ponad 600 wystawców. W większości to firmy produkcyjne zajmujące się między innymi wytwarzaniem sprzętu pancernego, uzbrojenia, podzespołów a także urządzeń metrologicznych i inżynieryjnych.

Specjalnie z okazji udziału w MSPO 3D Printers wydrukowali prototyp futurystycznego hełmu z maską przeciwgazową. Model został zbudowany z wielu elementów wykonanych z różnych tworzyw termoplastycznych, między innymi z elastycznego TPU i zrobił ogromne wrażenie na inżynierach borykających się z tworzeniem prototypów w codziennej pracy oraz na przedstawicielach służb mundurowych, którzy z uznaniem patrzyli na nowoczesny projekt.

Dla 3D Printers udział w targach zbrojeniowym był dużym sukcesem. Firma nawiązała współpracę z przedstawicielami działów R&D oraz producentami obecnymi podczas targów. Przemysł zbrojeniowy i obronny dąży do optymalizacji produkcji i zwiększenia innowacyjności swoich fabryk – dla takich firm zakup HBOT F300 to wielki krok naprzód w realizacji założonych celów. Wszystkiemu przyglądała się Polska Agencja Prasowa, która zrealizowała materiał o wkładzie, jaki wnosi firma 3D Printers wraz z drukarką HBOT 3D F300 w tę branże przemysłu.

Źródło: materiały prasowe

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply