3D Printers zaprasza na targi PLASTPOL i bezpłatne warsztaty z wdrożeń technologii druku 3D w firmie

0

23 maja 2017 r. startuje XXI edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Jest to jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych branżowych wydarzeń w Europie. Targi odbędą się na terenie Targów Kielce i potrwają cztery dni. Odwiedzających czeka do zwiedzania siedem hal targowych oraz setki pracujących maszyn i urządzeń pozwalają poznać najnowsze technologie oraz trendy, które panują w sektorze tworzyw sztucznych. Wśród wystawców nie zabraknie przedstawicieli branży druku 3D. 3D Printers – wrocławski producent drukarek 3D typu FDM HBOT 3D, oprócz prezentacji swoich rozwiązań, będzie prowadził warsztaty dot. wdrożenia technologii przyrostowych w procesach produkcyjnych firm przemysłowych.

Na stoisku 3D Printers będzie można zobaczyć na żywo drukarkę 3D HBOT 3D F300, pracującą z szeroką gamą materiałów, takich jak ABS, ABS-X, ASA-X, M-ABS, PLA, HIPS, FLEX, TPU, H-GLASS i H-WOOD. Urządzenie jest dedykowane do tworzenia wczesnych wersji projektów nowych produktów, funkcjonalnych prototypów, narzędzi oraz form odlewniczych. F300 charakteryzuje się dużym obszarem roboczym na poziomie 30 cm w każdej z osi oraz zamkniętą komorą roboczą.

Firma będzie obecna na targach na stanowisku A 127. Podczas targów, codziennie o godzinie 14:00 odbędą się bezpłatne warsztaty, w trakcie których uczestnicy dowiedzą się, jak można usprawnić procesy produkcyjne. Aby mieć pewność, że na warsztatach nie zabraknie dla Was wolnego miejsca, warto zarezerwować swój udział za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie producenta.

Źródło: www.hbot3d.com

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.