ABC Data organizuje darmowe warsztaty z druku 3D dla swoich resellerów podczas Dni Druku 3D w Kielcach

1

W niedawnych artykułach informowałem, iż ABC Data – jeden z największych dystrybutorów elektroniki w Europie Środkowej, zaczyna dość prężnie działać w branży druku 3D. Firma podpisała umowy dystrybucyjne z dwoma producentami drukarek 3D – 3DGence i 3D Printers oraz szykuje się z wprowadzeniem kolejnych produktów związanych z tą technologią do swojej oferty. Oczywiście na tym nie poprzestaje – w trakcie nadchodzącej V edycji Dni Druku 3D w Kielcach, które odbędą się w dniach 11-12 marca 2015 r. na terenie Tragów Kieleckich, ABC Data zorganizuje darmowe warsztaty dla swoich resellerów.

Targi Dni Druku 3D w Kielcach są najważniejszą tego typu imprezą związaną z drukiem 3D w Polsce. Tegoroczna, marcowa edycja po raz drugi w swojej historii odbędzie się na terenie Targów Kielce – drugim co do wielkości ośrodku targowym w Europie Środkowowschodniej. Poprzednia edycja ściągnęła ok. 2500 uczestników – w tym roku jej organizatorzy, Paweł Rokita i Janusz Wójcik z FabLabu Kielce, laureaci nagrody CZŁOWIEKA ROKU 2014 przyznawanej przez CD3D, liczą na dużo większą frekwencję. Swój udział w imprezie zadeklarowało już ponad 60 firm i pasjonatów druku 3D, którzy zaprezentują swoje urządzenia i dokonania związane z drukiem 3D. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Dni Druku 3D III - podsumowanie 03

Jedną z wielu atrakcji targów będą warsztaty druku 3D, organizowane przez ABC Datę dla jej resellerów. W trakcie ich trwania zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia związane z tą technologią (przegląd rozwiązań, zalety i wady, możliwości i ograniczenia), uczestnicy dowiedzą się także, dlaczego akurat w tej chwili jest najlepszy czas na to, aby wejść w tą branżę oraz kto może być potencjalnym klientem. Warsztaty odbędą się w ciągu obydwu dni targowych. Ilość miejsc jest ograniczona – w szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 60 osób każdego dnia (czyli łącznie 120 osób).

Warsztaty są bezpłatne, a dodatkowo każdy z uczestników, który zarejestruje się przez portal CRN – największe czasopismo B2B branży IT, otrzyma voucher o wartości 400 PLN do wykorzystania w kolejnych cyklach szkoleniowych (planowane są 4 zakresy szkoleń całodniowych organizowanych cyklicznie w terminie do końca czerwca). Informacje o warsztatach i formularz rejestracyjny znajdują się w systemie Interlink. Resellerzy zainteresowani udziałem w warsztatach druku 3D z ABC Datą mogą także pisać na adres e-mail: [email protected]. Osobą kontaktową jest Radosław Jankowski.

Źródło: www.crn.pl

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.