Akademia Finansów i Biznesu VISTULA i CD3D ogłaszają rekrutację na podyplomowe studia: „Dyplomowany specjalista ds. druku 3D”

52

Edukacja jest jednym z najważniejszych aspektów działalności naszej firmy i naszego portalu. Od samego początku istnienia Centrum Druku 3D, staraliśmy się przekazać jak najwięcej wiedzy rzeszom użytkowników, wprowadzając ich w arkana druku 3D. I nie mam tu bynajmniej na myśli wyłącznie niskobudżetowego FDM czy tzw. RepRapów, lecz pełnego spektrum tej technologii, a więc szeroko pojętego segmentu profesjonalnego druku 3D. Mam przyjemność poinformować, iż nawiązaliśmy oficjalną współpracę z warszawską Akademią Finansów i Biznesu VISTULA, w ramach której uruchomiliśmy niezależny kierunek studiów podyplomowych – „Dyplomowany Specjalista ds. Druku 3D„. Rekrutacja już trwa!

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest jedną z najwyżej ocenianych niepublicznych uczelni w Polsce, zajmując aktualnie piąte miejsce w rankingu Perspektyw i Rzeczpospolitej 2015. Posiada ponadto wyróżnienia niezależnych instytucji jak Home&Market czy Business Center Club. Tworzą ją wybitni eksperci, jak np. prof. Krzysztof Rybiński – były wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – były minister finansów i były minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – były wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Podyplomowe studia, które odbywają się w ramach naszej współpracy z uczelnią, są skierowane są zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową w branży druku 3D, jak i do osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie tej technologii i poznać jej różne rodzaje.

VISTULA 01

Branża druku 3D jest wciąż w fazie rozwojowej, jednakże jej rozwój jest niezwykle dynamiczny – szczególnie biorąc pod uwagę inne segmenty rynku oparte o nowe technologie. Właśnie z uwagi na miejsce, w którym się aktualnie znajduje, na rynku istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na osoby, które doskonale orientują się w obszarze samej technologii oraz jej różnych rodzajach i odmianach. Rynek wymaga specjalistów zarówno w zakresie osób potrafiących obsługiwać drukarki 3D (operatorów maszyn), jak również profesjonalnych inżynierów sprzedaży, zajmujących się bądź to sprzedażą samych urządzeń lub maszyn, bądź profesjonalnych usług druku 3D.

Szkolenia

Zakres tematyczny studiów obejmuje wiedzę teoretyczną i przygotowanie praktyczne, które umożliwi nie tylko pełnienie roli specjalisty ds. druku 3D, lecz również pozwoli na zdobycie certyfikowanej wiedzy z zakresu działań określonych urządzeń i maszyn pracujących w kilku różnych technologiach druku 3D.

Po ukończeniu studiów podyplomowych można ubiegać się o pracę w:

  • firmach konstrukcyjnych,
  • pracowniach architektonicznych,
  • firmach usługowych związanych z drukiem 3D,
  • firmach przemysłowych o charakterze wytwórczym.

Niezależnie od tego absolwenci tego kierunku będą mogli założyć własną firmę usługową opartą o technologię druku 3D.

Czesne za studia wynosi 5900,00 PLN, istnieje możliwość opłacenia ich w ratach. Szczegóły rekrutacji znajdują się pod tym adresem.

Wszystkie osoby, które zapiszą się na studia do końca lipca br., podając hasło CD3D otrzymają dodatkowo 500 PLN zniżki!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy serdecznie do kontaktu na adres redakcji:

lub z Centrum Studiów Podyplomowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula:

Szczegółowe informacje na temat studiów: www.vistula.edu.pl

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Dyrektor Projektu w CD3D Medical. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Współtwórca Otwartego Klastra Biodruku 3D w łódzkim Bionanoparku. Współtwórca SKAFFOSYS - pierwszej polskiej komercyjnej biodrukarki 3D.