OMNI 500 LITE

BAZA DRUKAREK 3D to największy w Polsce i jeden z największych na świecie katalogów urządzeń drukujących w technologii druku 3D. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i szczegółowe parametry techniczne. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować drukarki 3D po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanej drukarki 3D. Informacje nt. możliwości jej zakupu znajdują się bądź to na niniejszej stronie, bądź w BAZIE FIRM w profilu producenta / dystrybutora.

OMNI 500 LITE
Producent: Omni3d
Cena Forma dostawy Czas realizacji
45 000,00 PLN netto
55 350,00 PLN brutto
złożona 30 dni
Omni3d
Kontakt handlowy
Specyfikacja
Materiały:
ABS i kompozyty, ASA, Gumopodobne (NinjaFlex; Guma; TPE; TPC Flex), HIPS , PA-6/66, PA12-CF, PC-ABS, PET, PET-G, PET-G ESD, PLA i kompozyty, Water Soluble
Obszar roboczy:
460 x 460 x 600 mm
Platforma robocza:
Ceramika
Średnica filamentu:
1.75
Średnica dyszy:
0.4, 0.6, 0.8
Oprogramowanie:
Open-source
Firmware:
Simplify3D
Komunikacja:
karta SD, LAN, Wi-Fi
System operacyjny:
Linux, Mac OS X, Windows
Moc:
2,0 kW W
Rodzaj obudowy:
Zamknięta
Obudowa:
Stal z powłoką antykorozyjną
Wymiary:
760 x 1050 x 1180 mm
Dodatkowe opcje:
automatyczna kalibracja platformy, automatyczna kontrola przepływu filamentu, system unoszenia nieaktywnej głowicy, możliwość drukowania z dwóch materiałów podczas jednego wydruku, głównego i podporowego, wznawianie wydruku po utracie zasilania, cicha.
  • Autokalibracja: Tak
  • AutoSave: Tak
  • Oświetlenie pola roboczego: Tak
  • Podgrzewana komora robocza: Tak
  • Podgrzewanie platformy roboczej: Nie
  • System chłodzenia wydruku: Tak
  • Szybka wymiana głowicy: Tak
  • Wyświetlacz: Tak

Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE DRUKAREK 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych drukarek 3D. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE DRUKAREK 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE DRUKAREK 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.