SINTERIT LISA

BAZA DRUKAREK 3D to największy w Polsce i jeden z największych na świecie katalogów urządzeń drukujących w technologii druku 3D. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i szczegółowe parametry techniczne. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować drukarki 3D po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanej drukarki 3D. Informacje nt. możliwości jej zakupu znajdują się bądź to na niniejszej stronie, bądź w BAZIE FIRM w profilu producenta / dystrybutora.

SINTERIT LISA
Producent: Sinterit
Cena
16 250,00 EUR netto
19 987,50 EUR brutto
Specyfikacja
Format plików:
STL, OBJ, 3DS, FBX
Grubość Warstwy:
0.06 - 0.15 mm
Wymogi elektryczne:
Zasilanie jednofazowe
Materiał:
PA12 czarny – wyjmowany pojemnik z przesypem, materiał nadający się zarówno do wydruków funkcjonalnych, jak i artystycznych, więcej materiałów wkrótce. 2 kg materiału w zestawie.
Rodzaj Lasera:
diodowy 5W IR
Maks. wymiar wydruku:
110x150x130 mm
Prędkość Wydruku:
10 mm/h (mocno zależne od modelu i materiału)

Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE DRUKAREK 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych drukarek 3D. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE DRUKAREK 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE DRUKAREK 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.