Sintratec S1

BAZA DRUKAREK 3D to największy w Polsce i jeden z największych na świecie katalogów urządzeń drukujących w technologii druku 3D. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i szczegółowe parametry techniczne. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować drukarki 3D po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanej drukarki 3D. Informacje nt. możliwości jej zakupu znajdują się bądź to na niniejszej stronie, bądź w BAZIE FIRM w profilu producenta / dystrybutora.

Sintratec S1
Producent: Sintratec
BIBUS MENOS
Kontakt handlowy
Specyfikacja
Grubość Warstwy:
0,1 mm
Wymogi elektryczne:
230 V
Laser::
Diodowy
Materiał:
Sintratec PA12 – wysokiej jakości poliamid 12 (Nylon) w kolorze grafitowym. Pozwala drukować wytrzymałe, odporne na wysoką temperaturę, precyzyjne i trwałe elementy. Sintratec TPE – czarny proszek elastomerowy, który pozwala wytwarzać precyzyjne i bardzo
Maks. wymiar wydruku:
130x130x180 mm
Prędkość Wydruku:
20 cm^3/h

Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE DRUKAREK 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych drukarek 3D. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE DRUKAREK 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE DRUKAREK 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.