01 Prototyp

01 Prototyp
Dane firmy

01 Prototyp Michał Łukowski
ul. Armii Krajowej 13/6
58-500 Jelenia Góra
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 692 375 604

WWW: http://01prototyp.com/

Mapa
Opis

01Prototyp to studio graficzne tworzone przez kreatywny i doświadczony zespół. Naszą pasją jest druk 3D, projektowanie graficzne i grafika trójwymiarowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania.01Prototyp to studio graficzne tworzone przez kreatywny i doświadczony zespół. Naszą pasją jest druk 3D, projektowanie graficzne i grafika trójwymiarowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania.

Oferta

Druk 3D

Drukujemy w 3D (metodą FDM) modele przestrzenne, prototypy i elementy wykonane z tworzywa sztucznego. W naszej pracowni wykorzystujemy najnowsze drukarki, które w połączeniu z naszym profesjonalizmem są gwarancją produktów najwyższej jakości.

Projektowanie graficzne i grafika artystyczna

Grafika wektorowa, logotypy, katalogi, ilustracje, opakowania, okładki, portrety, ulotki, wizytówki jak i projektowanie odzieży to tylko część rzeczy, które można u nas zrealizować. Korzystając z usług naszej partnerskiej drukarni poligraficznej "Print" mogą Państwo dokonać końcowej realizacji projektu.

Galeria
Artykuły powiązane