7h7

7h7
Dane firmy

7h7 Patrycja Sokołowska
ul.Olbrachta 58/156
01-111 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 0 603 944 838

WWW: http://www.7h7.pl/

Mapa
Opis

W 2012 roku jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się produkcji wielkoformatowych drukarek 3D. Dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie drukarek 3D o dużym polu roboczym.

Nasze drukarki 3D z powodzeniem znajdują nabywców w wielu gałęziach przemysłu. Bardzo duże pole robocze, to więcej możliwości dla tworzenia prototypów. Wyprzedzamy trendy, co daje nam przewagę konkurencyjną. Jesteśmy unikalną w Polsce firmą produkującą drukarki 3D, o tak dużych polach roboczych i takiej jakości.

Posiadamy własny park maszynowy, dzięki któremu możemy szybko realizować nietypowe, indywidualne zamówienia. Nasz ciągły rozwój, zaowocował wprowadzeniem w 2015 roku do produkcji serii zaawansowanych przemysłowych drukarek 7h7 CLEAR.

Oferta

Nasza oferta  skierowana do firm z wielu branż, m.in.:

  • motoryzacyjnej
  • lotniczej
  • medycznej
  • meblarskiej
  • elektronicznej

i wielu innych, gdzie istnieje potrzeba skrócenia czasu wprowadzenia nowego produktu na rynek, eliminacji błędów na etapie projektu, produkcji krótkoseryjnej bez kosztownej formy wtryskowej, wykonywania dużych niepowtarzalnych produktów.

Oferujemy dwie linie drukarek 3D linia 7h7 CLEAR o zamkniętej komorze roboczej oraz linia 7h7 REPRINTER o otwartej komorze roboczej o polach roboczych zaczynających się od 450x450x450 mm. Sprawdzone autorskie rozwiązania oraz wysoka jakość zastosowanych komponentów, wynosi produkowane przez nas urządzenia na poziom przemysłowy, gdzie liczy się niezawodność oraz możliwość pracy w formacie 24/7.

Drukarki wielkoformatowe, to duże wyzwanie konstrukcyjne - my podejmujemy to wyzwanie z sukcesem, o czym świadczy ilość naszych drukarek pracujących w całej Polsce. Największe urządzenia pracujące to 600x500x1000 mm oraz 1000x1000x1300 mm Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta naszej firmy na naszej stronie www.7h7.pl. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej drukarki do wykonywanych zadań. Szkolenie produktowe jest integralną częścią naszej oferty. Drukarki powstają pod indywidualne zamówienia, dlatego też na czas ich realizacji, klient otrzymuje drukarkę zastępczą, dzięki czemu może szybciej zapoznać się z zagadnieniami druku 3D, co znacząco ułatwia obsługę otrzymanej od nas docelowej maszyny.

 

 

 

Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service