7h7

7h7
Dane firmy

7h7 Patrycja Sokołowska
ul.Olbrachta 58/156
01-111 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 0 603 944 838

WWW: http://www.7h7.pl/

Mapa
Opis

Jako jedni z pierwszych w Polsce podjęliśmy temat drukarek 3D FDM, dzięki nabytemu doświadczeniu możemy oferować drukarki o niestandardowym (XXL)  obszarze roboczym, nasze konstrukcje są na bieżąco udoskonalane aby zapewnić wysoką jakość wydruków. Własne zaplecze obróbek mechanicznych CNC pozwala nam kontrolować i utrzymać jakość komponentów na najwyższym poziomie co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych drukarek 3D.

Oferta

Produkt polski powstający na bazie naszych wieloletnich doświadczeń.

Nasza oferta  skierowana  do firm o niestandardowych wymaganiach dotyczących obszaru wydruku, drukarki wielkoformatowe to duże wyzwanie konstrukcyjne - my podejmujemy to wyzwanie z sukcesem o czym świadczy ilość naszych drukarek pracujących w całej Polsce. Obszar roboczy naszych drukarek rozpoczyna się od 400x400x400 (mm), dotychczas największe urządzenia pracujące to 800x500x500 oraz 600x500x1000. Integralną częścią naszej ofert jest szkolenie, drukarki powstają pod indywidualne zamówienia dlatego też na czas realizacji zamówienia klient otrzymuje drukarkę zastępczą dzieki czemu nie traci cennego czasu.

Proponujemy również materiały eksploatacyjne serii  XF

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.7h7.pl i do kontaktu - pomożemy w doborze odpowiedniej do oczekiwań klienta drukarki.

Nasza drukarka w BAZIE DRUKAREK 3D:

Galeria
Artykuły powiązane
Nasze aukcje na Allegro