CD3D

CD3D
Dane firmy

CD3D Sp. zo.o.
Dubois 114/116
93-465 Łódź
Poland

Email: [email protected]
Telefon: (+48) 534 176 641

WWW: http://centrumdruku3d.pl/

Mapa
Opis

CD3D Sp. z o.o. – znane szerzej jako Centrum Druku 3D, to firma zajmująca się szeroko pojętymi usługami związanymi stricte z technologią druku 3D. Głównym obszarem naszej działalności jest prowadzenie największego portalu informacyjno – opiniotwórczego: www.centrumdruku3d.pl, który od początku 2013 roku dostarcza swoim czytelnikom najświeższych informacji z zakresu druku 3D, drukarek 3D oraz materiałów eksploatacyjnych. Ponadto firma świadczy usługi consultingowe i doradcze, szkoleniowe oraz PR dla firm z branży druku. Szczegółowe informacje na temat zakresu działalności firmy znajdą Państwo w dziale OFERTA.

Portal Centrum Druku 3D jest absolutnym liderem jeśli chodzi o sferę technologii druku 3D w polskim internecie. Mimo relatywnie krótkiego stażu, na naszych artykułach „wychowało się” już bardzo wielu użytkowników drukarek 3D, którym doradzaliśmy wybór bądź to określonej technologii, bądź danego urządzenia. Co ważne – nigdy nie zajmowaliśmy się sprzedażą drukarek 3D ani materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu pozostawaliśmy i pozostajemy całkowicie niezależni wobec producentów lub dystrybutorów drukarek 3D.

Oferta

Oprócz sfery publicystycznej, na Centrum Druku 3D znajdują się unikalne pod względem funkcjonalności działy, zapewniające kompleksową informację nt. urządzeń, materiałów eksploatacyjnych oraz firm tworzących polską branżę druku 3D:

  • BAZA DRUKAREK 3D – największy katalog drukarek 3D, zawierający szczegółowe informacje nt. cen i parametrów technicznych
  • BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D – największy katalog filamentów, zawierający szczegółowe informacje nt. cen i parametrów technicznych
  • BAZA FIRM – największy katalog tworzących rodzimą branżę druku 3D; gdzie oprócz danych teleadresowych znajdują się szczegółowe opisy działalności, galerie zdjęć oraz bezpośrednie linki do aukcji na Allegro, aktualizowane w czasie rzeczywistym (o ile dana firma wystawia swoje produkty lub usługi na Allegro).

Jeśli chodzi o usługi consultingowe i doradcze, usługi szkoleniowe i PR, CD3D współpracuje z czołowymi firmami z branży druku 3D oraz firmami, które planują w nią wejście, bądź poszerzenie swojej oferty o druk 3D.

 

Galeria
Artykuły powiązane