Fiberlab

Fiberlab
Mapa
Opis

Fiberlogy: w 100% polski  filament najwyższej jakości

INNOVATION

Fiberlogy to marka, która powstała z pasji dla innowacji. Nasza specjalistyczna linia produkcyjna została od podstaw zaprojektowana i wykonana dla nas w Niemczech. Innowacyjna jest także nasza ekologiczna i wyjątkowo estetyczna szpula. Jako jedyni w Polsce produkujemy filament  PLA, który po wygrzaniu nabiera właściwości ABS, a jako jedyni na świecie – elastyczny filament zapachowy.

QUALITY

Dzięki dbałości o szczegóły wszystko, co schodzi z naszych linii produkcyjnych, cechuje najwyższa jakość. Posiadamy unikatowe, zaprojektowane specjalnie dla fiberlogy systemy pomiarowe i kontroli jakości, dzięki czemu dajemy gwarancję powtarzalności każdej szpuli oraz oznaczamy je indywidualnymi naklejkami informującymi o rzeczywistej średnicy filamentu, tolerancji wymiarowej i owalu.

DIVERSITY

Atutem fiberlogy jest różnorodność , dlatego nasze filamenty posłużą zarówno tym, którzy stawiają pierwsze kroki w druku 3D, jak i profesjonalistom z różnych branż, wymagającym od filamentu szczególnych parametrów. Ofertę fiberlogy tworzą trzy gamy produktów: COMMERCIAL, AROMA I PROFFESIONAL.

Oferta

Wykorzystując zdobycze inżynierii materiałowej oraz podążając za najnowszymi trendami technologicznymi wprowadziliśmy na rynek następujące filamenty:

  • HD PLA – innowacyjne PLA, które po wygrzaniu nabiera właściwości ABS
  • Fiberflex – filament elastyczny, przeznaczony do druku w wyższych prędkościach
  • Fiberflex aroma – jedyny na świecie elastyczny filament zapachowy
Galeria
Artykuły powiązane
Wywiady
0

Fiberlogy to nowa marka filamentów, która w tym roku szturmem wkroczyła na polski rynek druku…