HP3D.pl

HP3D.pl
Dane firmy

HP3D.pl
Strycharska 4
30-712 Kraków
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 12 631 38 38

WWW: https://hp3d.pl/pl/

Mapa
Opis

HP3D.pl powered by Centrum Druku - to oficjalny dystrybutor HP w zakresie technologii MULTI JET FUSION 3D na rynku polskim, dla przemysłu, nauki, architektury oraz kierunków związanych z designem. Dotychczas jako Centrum Druku w ciągu 20 lat działalności staliśmy się ekspertem w obszarze druku biznesowego i przetwarzania obrazu. Posiadamy własne laboratorium 3D i doświadczoną kadrę inżynierską. W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia do prototypowania i tworzenia modeli, jak również cała gama filamentów.

Oferta

Jako oficjalny dystrybutor w zakresie autorskiej technologii koncernu HP, prowadzimy na rynku polskim sprzedaż oraz implementacje drukarek JET FUSION 3D COLOR wraz z dedykowanymi materiałami eksploatacyjnymi. 

Zapewniamy pełne wsparcie w procesie zakupu i wdrożenia urządzeń zaczynając od zbadania potrzeb, poprzez dokonanie prezentacji z przygotowaniem próbnych wydruków, weryfikacji środowiska pracy sprzętu poprzez instalację, po usługi serwisowe. Prowadzimy szkolenia i warsztaty z druku addytywnego, obsługi sprzętu i doboru komponentów. Pokazujemy możliwości zastosowania przemysłowego druku 3D w różnych branżach, nauce, a także w kierunkach artystycznych. Wykonujemy wydruki 3D na zlecenie, a także usługi projektowania prototypów lub modeli rzeczywistych. Jako pasjonaci innowacyjnych rozwiązań w zakresie druku 3D ciągle poszerzamy ofertę produktową, a także, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku jak i Klientów, stale rozbudowujemy nasz park maszynowy.
 
Chcemy otworzyć przed polskim biznesem szerokie możliwości rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii przyrostowych, dzięki wykorzystaniu druku 3D w obszarze przemysłowym i badawczym.

 

W ofercie posiadamy:

Galeria
Artykuły powiązane