MACOS

MACOS
Mapa
Opis

Istniejemy na rynku już od ponad 20 lat. Rozpoczęliśmy swoją działalność od sprzedaży druków akcydensowych i artykułów wyposażenia biura. 

Idąc z duchem czasu zdecydowaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży produktów związanych z drukiem 3D, takich jak: drukarki, filamenty i akcesoria. Nawiązaliśmy współpracę z czołowymi polskimi firmami w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów eksploatacyjnych w segmencie druku 3D, tj. DevilDesign, 3Novatica, Jelwek. 

Obecnie w lokalu na ulicy Zabrskiej 7 w Gliwicach znajduję się Agencja Pocztowa oraz sklep oferujący między innymi drukarki 3D, filamenty, akcesoria do druku 3D, artykuły papiernicze takie jak: papier ksero, papier kancelaryjny, długopisy, segregatory, koperty, markery, tusze, a nawet tak nietypowe produkty jak taśmy do maszyn do pisania i wiele innych. 

Oferta

W ofercie sklepu Macos znajdują się drukarki 3D firmy Jelwek i 3Novatica, tj. Prusa i3, Prusa i3 XL, Gate, Gate 2.0, Flexa, po cenach producentów oraz filamenty PLA, ABS, TPU oraz HIPS firmy DevilDesign. 

Wszystkie produkty są dostępne w sklepie stacjonarnym przy ulicy Zabrskiej 7 w Gliwicach oraz w naszym sklepie internetowym www.sklep.macos.com.pl.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.macos.com.pl.

Galeria
Artykuły powiązane
Rozmowa
z Cedrykiem
?