Omni3d

Omni3d
Dane firmy

Omni3d Sp. z o.o.
Garbary 64
61-758 Poznań
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 61 666 12 34

WWW: http://www.omni3d.com/pl/

Mapa
Opis

OMNI3D to działający w kraju i za granicą, pierwszy polski producent przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. Firma proponuje kilka opcji współpracy: zakup drukarki 3D, wynajem urządzeń oraz druk 3D na zlecenie.

Spółka OMNI3D powstała w 2013 roku w Poznaniu. Zdobyła wiele wyróżnień, w tym nagrodę główną za „Przemysłową Drukarkę 3D” podczas Dni Druku 3D w 2017 roku oraz miano Produktu Roku 2016 w kategorii „Druk 3D, wytwarzanie addytywne” (Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, kwiecień 2017).

Rozwijana przez OMNI3D technologia sprawdza się podczas prototypowania, produkcji oprzyrządowania, narzędzi, części zamiennych do maszyn i linii produkcyjnych oraz w produkcji niskoseryjnej. W pakiecie usług znajduje się bezpłatny audyt przedwdrożeniowy, wdrożenie technologii w firmie, szkolenia i serwis. 

OMNI3D organizuje też cyklicznie darmowe Warsztaty Druku 3D dla Firm. 

Produktem OMNI3D jest Factory 2.0 Production System, drukarka 3D o polu roboczym 500 x 500 x 500 mm, wyposażona w dwa ekstrudery i zamkniętą oraz grzaną komorę. 

Oferta

Audyt przedwdrożeniowy jest szansą dla każdego przedsiębiorcy na poznanie wszystkich możliwości zastosowania druku 3D w jego firmie. OMNI3D proponuje bezpłatny audyt, który składa się m.in. z analizy bieżącej sytuacji przedsiębiorstwa, definiowania celów zmian i określenia, jakie oszczędności będą wiązać się z wdrożeniem drukarki Factory 2.0 Production System w firmie. 

Factory 2.0 Production System to przemysłowa drukarka 3D, która znacząco optymalizuje czas i koszty produkcji, pomaga tworzyć w pełni funkcjonalne prototypy oraz części finalne. Najważniejszą cechą urządzenia jest 500 x 500 x 500 mm powierzchni druku, co gwarantuje bezproblemowe drukowanie dużych elementów lub serii mniejszych podczas jednego procesu. Drukarka wyposażona jest w 2 ekstrudery, drukuje więc w 3D z zastosowaniem materiału głównego i podporowego. Zamknięta i grzana komora ułatwia drukowanie dużych obiektów m.in. z ABS-u, pozwalając na sprawną kontrolę temperatury wydruków. Factory 2.0 posiada automatyczną kalibrację platformy, zdefiniowane ustawienia druku oraz kontrolę przepływu filamentu.

Wynajem drukarek to propozycja dla Polskich klientów, którzy nie chcą inwestować w zakup urządzenia, ale dostrzegają zalety korzystania z druku 3D w firmie. OMNI3D oferuje wynajem na minimum rok, a pakiet obejmuje wdrożenie Factory 2.0 w przedsiębiorstwie, szkolenia oraz usługi serwisowe.

Druk 3D na zlecenie - to oferta dla klientów biznesowych poszukujących wydruków świetnej jakości, realizowanych z wykorzystaniem przemysłowych materiałów jak ABS, w dużym formacie (do 500 mm w każdej osi). Wydruk realizowany jest w oparciu o ustaloną z klientem specyfikację. Usługa ta obejmuje drukowanie prototypów, narzędzi i oprzyrządowania, ale także produktów finalnych, zarówno pojedynczych, jak i w produkcji niskoseryjnej. Proces obsługiwany jest przez doświadczonych technologów druku 3D. 

Bezpłatne warsztaty druku 3D dla firm organizowane są cyklicznie w siedzibie OMNI3D w Poznaniu. W ciągu trzech godzin uczestnicy mają szansę dowiedzieć się, jak działa przemysłowa drukarka 3D, czym różnią się od siebie wybrane technologie druku oraz z jakich materiałów warto drukować. Warsztaty obejmują także proces przygotowania pliku do druku oraz szkolenie z obsługi drukarki 3D.

FACTORY 2.0 - PRODUCTION SYSTEM 

 

Galeria
Artykuły powiązane