Opt Lasers

Opt Lasers
Dane firmy

Opt Lasers
Okulickiego 7/9 hala M64
05-500 Piaseczno
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 515 180 752

WWW: http://optlasers.com/pl/

Mapa
Opis

Opt Lasers oferuje wyjątkowe rozwiązania dla branży druku 3D. Nasze głowice laserowe z serii PLH3D mogą być w prosty sposób instalowane niemal we wszystkich typach drukarek 3D. Użytkownicy zyskują nową funkcjonalność swoich maszyn.

Oferta

Opt Lasers jest polskim producentem wyjątkowych akcesoriów laserowych do drukarek 3D. Głowice oznaczone symbolami PLH3D mają kompaktowe rozmiary i nie wymagają dodatkowego chłodzenia. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i prostemu montażowi użytkownik zyskuje dodatkową funkcjonalność w zaledwie kilka chwil. Zastosowanie nowych na rynku diod laserowych o mocach 2,8W oraz 6W pozwala grawerować i ciąć materiały takie jak guma, drewno, tkanina czy plastik. Długość fali 450 nm pozwala pracować na jasnych powierzchniach z dużą prędkością i rozdzielczością sięgającą 0,1 mm.

PLH3D 2.8W – najmniejsza z oferowanych głowic o wadze zaledwie 70 gramów. Dzięki tak małej masie nie wprowadza znaczących obciążeń dla żadnego z mechanizmów stosowanych we współczesnych drukarkach 3D.

Głowica PLH3D 6W posiada masę 162 gramów, wykorzystuje najmocniejszą dostępną na rynku niebieską diodę laserową i stoi na szczycie technologicznym głowic laserowych wykorzystujących diody o długości fali 450 nm.

Galeria