PRONAR

PRONAR
Dane firmy

PRONAR Sp. z o.o
Mickiewicza 101A
17-210 Narew
Poland

Email: [email protected]; [email protected]
Telefon: 508399423

WWW: http://pronar.pl/

Mapa
Opis

Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew.

“Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Blisko 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 6 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 62 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali.

Od początku istnienia (1988 rok) właściciele mieli pomysł na przedsiębiorstwo. Zależało im przede wszystkim na wdrożeniu różnorodnych profili działalności.

Dlatego dziś Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 40-procentowym udziałem w polskim rynku oraz liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Przez lata zaangażowanie, innowacyjność, nowoczesność i najwyższa jakość sprawiły, że maszyny i urządzenia z Narwi konkurują na międzynarodowych rynkach i z sukcesem je zdobywają. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów, m.in. na kontynent afrykański, do obu Ameryk czy Nowej Zelandii.

Pronar to w 100% polska firma, która nieustannie i dynamicznie się rozwija, inwestuje w unikalne na skalę europejską rozwiązania w zakresie produktów i technologii- po to aby być producentem niezależnym i samowystarczalnym.

W 2014 roku Pronar otworzył Centrum Badawczo-Rozwojowe. To kolejny krok w rozwoju innowacyjności przedsiębiorstwa. To właśnie tu trwają prace nad nowymi konstrukcjami, tu bada się wytrzymałość i precyzję nowych rozwiązań, a także prowadzi drobiazgową kontrolę jakości produktów. O tę najwyższą, jakość dba zatrudnionych w firmie ponad 70 konstruktorów oraz 180 inżynierów.

Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma wyznacza nowe kierunki w technice rolniczej, komunalnej i gospodarce odpadami. Dzięki temu przedsiębiorstwo staje się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży, a wszystko to w harmonii z otoczeniem i środowiskiem – w myśl hasła “Technika dla natury”.

Oferta

System druku 3d jaki posiadamy to Fortus 900mc .

Komora robocza drukarki w osiach x/y/z to odpowiednio – 900/600/900 mm.

Drukujemy z materiałów ABS-M30 oraz PC w technologii FDM.

Kolory w jakich oferujemy wydruki to: dla ABS-M30: kość słoniowa, biały, czarny, ciemno szary, czerwony i niebieski, dla PC: biały i czarny.

Dokładność wymiarowa wydruków to: +/- 0,089 mm lub 0,0015 mm/mm w zależności która wartość jest większa.

Wydruki oferujemy w trzech grubościach warstwy drukującej: 0,178 mm, 0,254 mm, 0,330 mm.

Zestaw druku 3d Fortus 900mc wyposażony jest w myjkę ultradźwiękową do usuwania materiału podporowego.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pronar.pl

Galeria
Artykuły powiązane