ROSA3D

ROSA3D
Dane firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne ROSA Alicja Sakowicz-Soldatke
Hipolitowska 102
05-074 Halinów
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 882 952 165, 22 783 62 62

WWW: http://rosa3d.pl

Mapa
Opis

Marka ROSA3D powstała w 2018 roku. Jest to brand filamentów, przedsiębiorstwa produkcyjnego ROSA, które od czterdziestu lat oferuje starannie przygotowane węże oraz profile z tworzyw sztucznych, przyjazne dla środowiska i charakteryzujące się doskonałą jakością.

Wyróżniają nas: 40-letnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych,  nowoczesny park maszynowy, oraz reżim produkcji, dzięki któremu możemy zaproponować wysokiej jakości wyroby potwierdzone certyfikatem zgodności z normą ISO 9001:2015.

Firma posiada w pełni zsynchronizowaną i zautomatyzowaną linię dedykowaną do produkcji filamentów do druku 3D.  Dzięki nowoczesnej technologii wyjątkowo precyzyjnie kontroluje proces podawania tworzywa,  krągłość, barwę i tolerancję wymiaru filamentów.

Nasze doświadczenie w tworzywach pozwala nam na tworzenie i modyfikowanie filamentów do indywidualnych potrzeb Klienta, dzięki czemu są one wykonane w całkowitej zgodzie z preferencjami zamawiającego.

Zapewniamy najwyższą trwałość naszych produktów oraz zgodność z normą ROHS i REACH.

Oferta
  • BioWOOD  – stworzony wyłącznie z surowców naturalnych, 100% biodegradowalny w warunkach kompostowych. Jest podatny na szlifowanie  i malowanie, jak prawdziwe drewno.
  • PETG+CF – filament techniczny, łączy zalety druku z PETG (odporność chemiczną, niski skurcz) z lekkością i wytrzymałością włókien węglowych.
  • PA + 15CF – idealny na łożyska, koła zębate oraz elementy wzmacniające konstrukcje, z powodzeniem zastąpi stal, tam gdzie konieczna jest redukcja masy elementu, wydruki są podatne na malowanie proszkowe.
  • PLA Premium – modyfikowane PLA, tak aby wydruki były jeszcze prostsze, a jednocześnie bardzo precyzyjne.
  • PETG Premium – unikalne właściwości wytrzymałościowe, doskonała adhezja warstw  i dobre płynięcie dają nam możliwość stworzenia wytrzymałych części mechanicznych o niemal niewidocznych warstwach.
  • PETG Standard – mały skurcz, wysoka wytrzymałość oraz podatność na obróbkę mechaniczną, sprawiają że jest to filament uniwersalny, wielozadaniowy i łatwy w druku.
  • PLA Starter-  filament dedykowany nowym użytkownikom drukarek 3D, charakteryzuje się łatwością druku oraz możliwością wykonania precyzyjnych i kolorowych wydruków.
Galeria
Artykuły powiązane
Function ("doGetItemsList") is not a valid method for this service