Skriware

Skriware
Dane firmy

Skriware
Kolejowa 19/21
01-217 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 510 480 176

WWW: http://www.skriware.com

Mapa
Opis

Skriware to polsko-szwedzki startup rozwijający ekosystem druku 3D do użytku domowego i edukacji. Celem Skriware jest przełamywanie barier w korzystaniu z technologii druku 3D oraz popularyzowanie idei rozwijania pasji i edukacji przy połączeniu kreatywności i wiedzy technicznej. Stworzona przez firmę drukarka 3D wyróżnia się nowoczesnym designem, intuicyjnym interfejsem oraz rozwiązaniem “kliknij i drukuj”, które pozwala na wydruk modeli z dedykowanej platformy Skrimarket za pomocą jednego kliknięcia myszką. Do ekosystemu zalicza się również kreator modeli 3D i slicer, pozwalające przygotować projekty do wydruku. 

Oferta

Drukarka Skriware jest połączona z platformą Skrimarket - rozbudowaną biblioteką modeli gotowych do druku. Odpowiednio przygotowane projekty po naciśnięciu przycisku drukowania są automatycznie przesyłane do drukarki za pomocą WiFi. Użytkownik nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy, czy używać skomplikowanych programów do modelowania. Łatwość obsługi Skriware sprawia, że nawet początkujący użytkownicy mogą w pełni korzystać z możliwości technologii druku 3D.

Drukarka posiada duży dotykowy panel, który zapewnia intuicyjną obsługę i łatwe przejście od momentu wybrania projektu do drukowania. Dodatkowym atutem jest magnetyczny, elastyczny blat, dzięki któremu można w łatwy sposób odczepić model od podstawki po wydruku. Ponadto, umiejscowiony z przodu port USB pozwala na szybki wydruk modeli pochodzących spoza Skrimarketu. 
 

Firma pracuje obecnie nad rozszerzeniem ekosystemu Skriware i drugim modelem drukarki. Nowe urządzenie będzie wykorzystywać szereg najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, w tym między innymi rewolucyjny interfejs, który znacząco ułatwi proces wydruku. Jeszcze wyższa jakość wydruków i możliwość zastosowania pełnej gamy filamentów zadowoli nie tylko użytkowników domowych, ale również profesjonalistów.

Galeria
Artykuły powiązane