Sygnis New Technologies

Sygnis New Technologies
Dane firmy

Sygnis New Technologies sp. z o.o.
Trębacka 4 lok 350
00-074 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +22 668 47 57

WWW: http://sygnis.pl/

Mapa
Opis

Sygnis New Technologies sp. z o.o jest wiodącym dostawcą technologii druku 3D w Polsce. Specjalizuje się we wdrożeniach druku 3D do firm na podstawie szczegółowych analiz potrzeb klienta. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem drukarek 3D firmy Flashforge. Posiada również kompleksową ofertę szkoleń z druku i projektowania 3D. Od początku 2014 dział projektowo-prototypowy świadczy usługi projektowania i druku 3D klientom z różnych branż. 

Dzięki setkom godzin poświęconych na drukowanie 3D i badania rynku drukarek 3D, w naszej ofercie znajdują się wyłącznie modele o najlepszym stosunku ceny do jakości. Wdrażając druk 3D do firm, Sygnis dopasowuje optymalną drukarkę oraz dzieli się swoją wiedzą, aby klienci byli w pełni przygotowani do samodzielnej realizacji projektów, a drukarka mogła stać się dla nich maksymalnie skutecznym narzędziem pracy. Po przeanalizowaniu Państwa potrzeb dobierzemy najlepsze rozwiązanie. Bez względu na to, czy oczekują Państwo wydruków o skomplikowanej geometrii, elastycznych, bardzo wytrzymałych, bądź z kompozytów drewna, czy gipsu możemy taki model wykonać, a co ważniejsze, przekazać naszą wiedzę tak, by mogli Państwo sami realizować projekty w firmie. W Sygnis dysponujemy silnym know-how w zakresie drukowania 3D, projektowania 3D i obsługi drukarek 3D, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Dysponujemy także bazą serwisową, w której jesteśmy w stanie realizować nie tylko naprawy drukarek, ale także dokonywać daleko idących modyfikacji sprzętowych. 

Od powstania firmy zrealizowaliśmy dziesiątki projektów polegających na szybkim prototypowaniu. Wdrożyliśmy technologię, dzięki której jeden z naszych partnerów z powodzeniem drukuje części zamienne do linii produkcyjnej z nylonu, obniżając znacząco ich koszt i oszczędzając czas, a inny mógł rozszerzyć działalność w zakresie produkcji spersonalizowanej elektroniki okrętowej. Od swego powstania firma realizowała również projekty związane z wprowadzaniem produktów na rynek z wykorzystaniem metod szybkiego prototypowania. Posiada również doświadczenie w kompleksowym organizowaniu produkcji masowej - od opracowania designu produktu, przez jego prototypowanie, aż do stworzenia formy wtryskowej oraz konfekcjonowania całości produktu. 

Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu dbając o najdrobniejsze szczegóły, tak aby finalny efekt współpracy był jak najlepszy. Projekty potencjalnie nie do zrealizowania, z nami odnoszą sukces. 

Oferta

Usługi: 

  • Prototypowanie i wydruki 3D 
  • Kompleksowa organizacja produkcji masowej 
  • Consulting 
  • Szkolenia z druku i projektowania 3D 
  • Obsługa eventów 
  • Sprzedaż drukarek 3D i skanerów 

Drukarki 3D: 

Skanery 3D: 

  • Sense 3D 

 

Galeria
Artykuły powiązane
Nasze aukcje na Allegro