Trójwymiarowi.pl

Trójwymiarowi.pl
Mapa
Opis

Trójwymiarowi.pl to białostocka drukarnia 3D wykorzystująca wysokiej jakości sprzęt pozwalający na maksymalne wykorzystanie możliwości technologii 3D. Głównym celem założycieli drukarni jest spełnianie marzeń Klientów – realizacja ich wspaniałych pomysłów. 

Trójwymiarowi.pl zajmują się przede wszystkim drukiem 3D, a także projektowaniem modeli trójwymiarowych oraz skanowaniem elementów 3D. Drukarnia 3D zajmuje się nie tylko realizacją gotowych projektów, ale także wspiera przedsiębiorców, inżynierów, projektantów i kreatywnych hobbystów w szybkim prototypowaniu (rapid prototyping). Klienci, którzy dążą do uzyskania jak najlepszych efektów, mogą liczyć na wsparcie już od początku powstawania projektu. 

Od samego początku swojego istnienia firma realizuje swoje podstawowe założenia oraz cały czas się rozwija poprzez uczestnictwo w targach, spotkaniach i szkoleniach branżowych, rozbudowę bazy maszynowej oraz śledzenie trendów i nowości w technologii 3D. 

 Social Media: 

Oferta

Drukarnia 3D Trójwymiarowi.pl oferuje: 

  • Drukowanie 3D metodą FDM (Fused Depositing Modeling) 
  • Drukowanie 3D metodą DLP (Digital Light Processing) 
  • Projektowanie 3D – wykonanie modelu 3D na podstawie danych dostarczonych przez Klienta. 
  • Skanowanie 3D – za pomocą skanera opartego o światło strukturalne i precyzyjną kamerę o dużej rozdzielczości. Dokładność takiego skanowania dochodzi nawet do 0,1% rozmiaru obiektu. 
  • Rapid prototyping – szybkie prototypowanie modeli nawet o bardzo złożonych kształtach. 
Galeria
Artykuły powiązane
Nasze aukcje na Allegro
Rozmowa
z Cedrykiem
?