igus

igus
Dane firmy

igus Sp z o.o.
Działkowa 121C
02-234 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: + 48 22 863 57 70
Fax: + 48 22 863 61 69
WWW: http://www.igus.pl/

Mapa
Opis

Innowacje w dziedzinie polimerów

Historia firmy igus® rozpoczyna się 15 października 1964 od Güntera Blase i podwójnego garażu w Kolonii- Mülheim.

Przez pierwsze dwadzieścia lat dostarczaliśmy złożone elementy z polimerów do zastosowań technicznych. 

W roku 1983 Frank Blase uruchomił własne linie produktów: e-prowadniki Przewodów oraz Łożyska Polimerowe, które obsługuje sieć inżynierów sprzedaży rozmieszczonych na całym świecie. Między rokiem 1985 a 2013 zwiększyliśmy liczbę pracowników od 40 do ponad 2150. W nadchodzących latach będziemy ekspansywnie inwestować. Szanse zawdzięczamy nowoczesnym materiałom!

Oferta

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® daje projektantom drukarek 3D dostęp do dużego zestawu narzędzi konstrukcyjnych – technologii liniowej, łożysk ślizgowych, prowadników kablowych i modułów śrub pociągowych – zawsze całkowicie bezsmarowych, dostarczanych nawet w ciągu 24 godzin.

Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ideą jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie posiadamy przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w całej Polsce.

JAKOŚĆ

Możecie Państwo polegać na jakości igus®

Aplikacje o dużej liczbie cykli i dużych prędkościach i przyspieszeniach w trudnych warunkach pracy wymagają testów, sprawdzonych i gwarantowanych systemów kabli, łożysk ślizgowych i systemów liniowych. igus® przeprowadza ciągłe testy, ponad 15 000 eksperymentów rocznie w największym w swojej branży laboratorium testowym o powierzchni 1 750 m2. Sercem naszych badań są siły rozciagające i ścinające, współczynniki tarcia, zużycie, siły napędu i ścieralność; wszystko przy różnych warunkach pracy i prędkościach. Wpływy takie jak; brud, pogoda, niska temperatura, bicia i uderzenia są również badane.

Nasze laboratorium jest do Państwa dyspozycji. W przypadku, gdy nie mamy natychmiastowej odpowiedzi na Państwa pytanie dotyczące specyficznej aplikacji, z przyjemnością przeprowadzimy indywidualne badania bazujące na Państwa specyfikacji.

Zostań członkiem Programu Gwarancyjnego igus® chainflex® i otrzymaj gwarancję działania naszych przewodów chainflex® na 36 miesięcy.

CERTYFIKATY

ISO 9001:2000, IPA, FDA, ATEX/ESD, RoHS 2002/95/EC, RoHS II, DESINA, UL/CSA, GL, EAC, CTP, CE, CEI, VDE, NFPA, TUV

SKLEP I NARZĘDZIA ONLINE

Jeszcze szybszy wybór produktów igus® z opcją płatności online na www.igus.pl

Wyszukiwanie w witrynie www.igus.pl jest jeszcze szybsze i rozszerzone o nową opcję płatności przez Internet! Od teraz można szybko i łatwo wyszukać odpowiedni dla siebie produkt, sprawdzić go, skonfigurować, zamówić i zapłacić! Wszystko przez stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć myszką

Zmniejsz swoje koszty procesowe dzięki wykorzystaniu narzędzi online oraz konfiguratorów dostępnych na naszej stronie www.igus.pl/narzedziaonline 

  • Błyskawiczne zamówienie i płatność online z asortymentu ponad 130 000 produktów dostępnych z magazynu 
  • Dostawa od 24 godzin* 
  • Darmowe próbki 
  • Ponad 30 narzędzi online ze wszystkich grup produktowych 
  • Bezpłatne pobieranie plików CAD 
  • Setki już zrealizowanych zastosowań klientów dostępnych online
Galeria
Artykuły powiązane