PIAP design

PIAP design
Dane firmy

PIAP design
Al. Jerozolimskie 202
02-486 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: 22 874 03 41, 601 348 292

WWW: http://www.design.piap.pl

Mapa
Opis

PIAP design to miejsce, w którym kompleksowo realizowane są nietypowe zlecenia dotyczące druku 3D dla przemysłu i dla innych branż. Wystarczy mieć w głowie pomysł, a zespół ekspertów – designerów, projektantów, technologów – go wytworzy. Wykona komputerowe projekty, dobierze materiały i odpowiednią technologię wytworzenia, przeprowadzi niezbędne testy, a następnie wykona produkt finalny, wydruk 3D.

PIAP design jest niezależną częścią Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP – polskiego centrum robotyki i automatyki, które istnieje od 1965 roku.

Oferta

PIAP design zajmuje się realizacją zleceń na każdym z etapów powstania produktu – od modelowania koncepcyjnego, poprzez wytwarzanie dokumentacji CAD, przygotowanie modeli komputerowych pod wydruk, aż po wytwarzanie z zastosowaniem zaawansowanych centrów wytwórczych pracujących w technologiach druku 3D. Ponadto PIAP design:

  • realizuje produkcję nie tylko z wykorzystaniem parku maszyn wytwórczych pracujących w technologiach wytwarzania przyrostowego, ale również maszyn CNC,
  • prowadzi badania w zakresie produkcji części maszyn z wykorzystaniem druku 3D oraz form dedykowanych do odlewów i odlewów chemoutwardzalnych,
  • oprócz realizacji nietypowych zleceń dla przemysłu oferuje również konsultacje i szkolenia w zakresie wytwarzania przyrostowego (druk 3D), doboru maszyn i technologii.

PIAP design jest obecnie jedynym miejscem w Polsce, realizującym kompleksowe zamówienia dla przemysłu na każdym etapie – od koncepcji do produktu. Jako niezależna jednostka jest również wiarygodnym doradcą w dziedzinie szerokorozumianej tematyki druku 3D.

Galeria
Artykuły powiązane