BendLay

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

BendLay
Opis

Przezroczysty i wytrzymały filament niemieckiego wynalazcy Kai Parthy - występuje w dwóch wersjach - tough (twardy) i flex (elastyczny). Obie są elastyczne ale różnią się stopniem twardości. Wydruki są wodoodporne i mocne, doskonale nadaje się do drukowania cienkościennych butelek / kubków / pojemników.

Producent: cc-products

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
85,00 PLN 104,55 PLN 418,20 PLN
Specyfikacja
Materiał:
Bendlay
Średnica filamentu:
1,75 mm
Waga filamentu na rolce:
0,25 kg
Temperatura głowicy:
240 - 250 °C
Temperatura stołu:
80 °C
Rodzaj pakowania:
folia
  • filament nawinięty na szpulę: Nie
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Tak
  • wymagany podgrzewany stół: Tak
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Tak
  • ilość dostepnych kolorów: 1

Dostępne kolory


Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.