iglidur I180-PF

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

iglidur I180-PF
Opis

Filament iglidur I180-PF to specjalnie opracowany przez firmę igus materiał przeznaczony do drukarek 3D typu FDM. Jego najważniejszą właściwością jest prawie 50 krotnie większa wytrzymałość na ścieranie niż standardowych filamentów, dzięki czemu idealnie nadaje się do prototypowania i aplikacji nietypowych elementów przesuwnych jak ślizgi, nakrętki, łożyska liniowe czy innych pracujących na ścieranie.

I180-PF ma minimalnie mniejszą odporność na ścieranie niż I170-PF, ale jest bardziej elastyczny i łatwiejszy w drukowaniu.
Dostępność i ceny:
25g - 49 zł
50g - 75 zł
100g - 99 zł
250g - 162 zł
750g (szpula) - 380 zł

 

Producent: igus

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
308,94 PLN 380,00 PLN 0,00 PLN
Specyfikacja
Materiał:
iglidur
Średnica filamentu:
1,75 mm, 3,00 mm
Waga filamentu na rolce:
0,00 kg
Temperatura głowicy:
220 - 250 °C
Temperatura stołu:
100 °C
Rodzaj pakowania:
folia
  • filament nawinięty na szpulę: Tak
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Tak
  • wymagany podgrzewany stół: Tak
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Tak
  • ilość dostepnych kolorów: 1

Dostępne kolory


Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.