iglidur J260-PF

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

iglidur J260-PF
Opis

Filament iglidur J260-PF to pierwszy, standardowy materiał firmy igus który jest dostępny zarówno jako filament do drukowania na drukarkach FDM jak i w standardowo dostępnych wtryskiwanych produktach Igus. Teraz Twoje prototypy mogą być wykonane z dokładnie tego samego materiału co produkt finalny, zachowując wszystkie jego właściwości. iglidur J260-PF idealnie nadaje się do prototypowania elementów przesuwnych jak ślizgi, nakrętki, łożyska liniowe czy inne pracujące na ścieranie. Dodatkowo zapewnia wysoką odporność na temperaturę i środki chemiczne.

Dostępność i ceny brutto:
25g - 49 zł
50g - 79 zł
100g - 119 zł
250g (szpula) - 190 zł

Producent: igus

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
154,47 PLN 190,00 PLN 0,00 PLN
Specyfikacja
Materiał:
iglidur
Średnica filamentu:
1,75 mm, 3,00 mm
Waga filamentu na rolce:
0,00 kg
Temperatura głowicy:
220 - 250 °C
Temperatura stołu:
100 °C
Rodzaj pakowania:
folia
  • filament nawinięty na szpulę: Tak
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Tak
  • wymagany podgrzewany stół: Tak
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Tak
  • ilość dostepnych kolorów: 1

Dostępne kolory


Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.