Innofil PLA

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

Innofil PLA
Opis

Filament świetnie nadaje się do wykorzystania w drukarkach firmy Ultimaker. Ścisła kontrola jakości gwarantuje zgodność wymiarową filamentu oraz jego wysoką czystość. Duży rozmiar piasty szpuli umożliwia bezproblemowe wykorzystanie całej długości filamentu.

Dostępne kolory: Naturalny, Czarny, Biały, Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony, Pomarańczowy, Pomarańczowy-przejrzysty, Perłowy, Czekoladowy, Złoty, Różowy, Srebrny, Magenta, Szary, Niebieski-przejrzysty, Ciemnozielony-przejrzysty, Lodowy-przejrzyty, Brąz, Błękitny, Jasno-niebieski, Fioletowy, Ciemnoniebieski-przejrzysty

PLA (czyli Polilaktyd – kwas mlekowy) to polimer należący do grupy poliestrów alifatycznych. Jest wytwarzany z surowców naturalnych jak np. mączka kukurydziana, dzięki czemu jest on w pełni biodegradowalny. Posiada podobne właściwości do ABS, ale jest bardziej kruchy. Może być wykorzystywany z nim wymiennie, chyba że nie pozwala na to specyfika określonej drukarki 3D. W procesie druku nie wymaga podgrzewanego stołu, ponieważ nie kurczy się w trakcie ochładzania. Co więcej, charakteryzuje się przyjemniejszym zapachem podczas topienia się. Idealnie nadaje się do szybkich, ozdobnych wydruków.

Producent: Innofil 3D

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
80,49 PLN 99,00 PLN 132,00 PLN
Specyfikacja
Materiał:
PLA i kompozyty
Średnica filamentu:
1,75 mm, 2,85 mm
Waga filamentu na rolce:
0,75 kg
Temperatura głowicy:
200 - 220 °C
Temperatura stołu:
50 °C
Rodzaj pakowania:
folia
  • filament nawinięty na szpulę: Tak
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Tak
  • wymagany podgrzewany stół: Nie
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Tak
  • ilość dostepnych kolorów: 15-24

Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.