InnoFLEX 40

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

InnoFLEX 40
Opis

Ścisła kontrola jakości gwarantuje zgodność wymiarową filamentu oraz jego wysoką czystość. Duży rozmiar piasty szpuli umożliwia bezproblemowe wykorzystanie całej długości filamentu. Twardość 40D w skali Shore'a. Wykonany z materiału Arnitel Eco.

Dostępne kolory:  Naturalny, Czarny, Niebieski, Żółty, Zielony, Czerwony, Pomarańczowy, Różowy

Producent: Innofil 3D

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
104,88 PLN 129,00 PLN 258,00 PLN
Specyfikacja
Materiał:
-
Średnica filamentu:
1,75 mm, 2,85 mm
Waga filamentu na rolce:
0,50 kg
Temperatura głowicy:
200 - 250 °C
Temperatura stołu:
50 °C
Rodzaj pakowania:
folia
  • filament nawinięty na szpulę: Tak
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Tak
  • wymagany podgrzewany stół: Nie
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Tak
  • ilość dostepnych kolorów: 8

Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.