PRI-MAT 3D PLA

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

PRI-MAT 3D PLA
Opis

Filament PLA z portfolio PRI-MAT 3D to wysokojakościowa oferta najpopularniejszego, w pełni biodegradowalnego materiału wykorzystywanego w technologii FDM/FFF. Produkt jest wytwarzany z materiałów dostarczanych przez uznanych na arenie światowej producentów materiałów polimerowych.
Jesteśmy w stanie wyprodukować filament PLA w dowolnie wybranej kolorystyce palety barw RAL.

Nasze filamenty nawinięte są na szpule z transparentnego ABS, następnie opakowane w folię termokurczliwą i włożone w karton, który jest dodatkowo ofoliowany. Taki sposób zabezpieczenia zapewnia najwyższą jakość naszych produktów. 

Zamówienia można składać bezpośrednio na naszej stronie pod adresem:
http://pri-mat3d.pl/content/filamenty

Producent: PRI-MAT 3D

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
64,96 PLN 79,90 PLN 99,88 PLN
Specyfikacja
Materiał:
PLA i kompozyty
Średnica filamentu:
1,75 mm, 2,85 mm
Waga filamentu na rolce:
0,80 kg
Temperatura głowicy:
190 - 210 °C
Temperatura stołu:
60-70 °C
Rodzaj pakowania:
karton
  • filament nawinięty na szpulę: Tak
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Nie
  • wymagany podgrzewany stół: Nie
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Nie
  • ilość dostepnych kolorów: 13

Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.