Spectrum Rubber

BAZA MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D to największy w Polsce i na świecie katalog filamentów. Znajdziecie tu aktualne ceny drukarek 3D i informacje o tym jak z nich drukować. Znajdziecie tu zarówno najpopularniejsze materiały jak ABS czy PLA różnych producentów, jak również takie filamenty jak nylon, drewno, NinjaFlex, czy guma. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki zaawansowanej, gdzie można filtrować filamenty po wielu unikalnych opcjach.

CD3D nie prowadzi sprzedaży prezentowanych materiałów do druku 3D. Informacje nt. możliwości ich zakupu znajdują się bądź to na stronie danego urządzenia, bądź w BAZIE FIRM.

Spectrum Rubber
ABC Data
Autoryzowany dystrybutor
Kontakt handlowy
Opis

Spectrum Rubber to bardzo elastyczny materiał posiadający cechy gumy.

Drukowanie ze Spectrum Rubber wymaga posiadania dłuższej rurki teflonowej prowadzącej filament w drukarce. Zalecane użycie taśmy dwustronnej przy wydruku.

Producent: Spectrum

Cena netto Cena brutto Cena brutto za kg Opis
80,49 PLN 99,00 PLN 198,00 PLN
Specyfikacja
Materiał:
Gumopodobne (NinjaFlex; Guma; TPE; TPC Flex)
Średnica filamentu:
1,75 mm
Waga filamentu na rolce:
0,50 kg
Temperatura głowicy:
225 - 255 °C
Temperatura stołu:
-
Rodzaj pakowania:
karton
  • filament nawinięty na szpulę: Tak
  • podciśnieniowo zabezpieczone przed wilgocią: Tak
  • wymagany podgrzewany stół: Nie
  • zawiera pochłaniacz wilgoci: Tak
  • ilość dostepnych kolorów: 1

Dostępne kolory


Informacje handlowe oraz specyfikacje techniczne zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D, zostały opublikowane w oparciu o dane dostarczone przez producentów i/lub dystrybutorów danych materiałów. CD3D Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne odstępstwa zawartych informacji w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D od rzeczywistości. Informacje zawarte w BAZIE MATERIAŁÓW DO DRUKU 3D mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej firmy CD3D Sp. z o.o.