Były wiceprezes HP nowym CEO 3D Systems!

0

Rok 2015 obfitował w burzliwe przemiany w firmie 3D Systems. Odejście prominentnego Aviego Reichentala, pełniącego rolę CEO firmy,  było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich związanych z branżą druku 3D. Jego rolę przejął tymczasowo Komitet Zarządzająco-Wykonawczy (Executive Management Committee), na czele którego stanął legendarny założyciel spółki oraz twórca technologii druku 3D – Charles Hull. Jak się okazuje, to był dopiero początek zmian. Od wczoraj na czele firmy stoi nowa, chodź bardzo dobrze znana twarz – Vyomesh Josh, który był wiceprezesem w Hewlett-Packard Company’s Imaging and Printing Group.

Vyomesh Josh rozpoczął swoją karierę w HP w 1980 r. na stanowisku inżyniera ds. badań i rozwoju. W 2005 r. został wyróżniony tytułem jednego z najbardziej wpływowych Amerykanów pochodzenia hinduskiego w rankingu Fortune 500. W latach 2005-2012 był również członkiem zarządu Yahoo. W 2011 r. awansował na stanowisko wiceprezesa firmy HP. Jego doświadczenie zawodowe okazało się kluczowe dla zarządu 3D Systems.

Z przyjemnością informujemy, że VJ (Vyomesh Josh – przyp. red.) objął rolę CEO firmy 3D Systems. Jego doświadczenie w rozbudowywaniu i umacnianiu przedsiębiorstw opartych na technologii, jego wiedza fachowa w zakresie rozwoju i innowacji oraz jego ugruntowana ścieżka rozwoju zawodowego, sprawiły, że jest to idealny kandydat, który wprowadzi naszą w firmę w nową erę.

Wally Loewenbaum, Prezes Zarządu 3D Systems

joshi_image_r900x493

Zmiana w karierze Vyomesha Josha to kolejny przykład na to, że osoby znane z pracy dla wielkich korporacji wchodzą do branży druku 3D.

Grafika: [1]
Źródło: http://3dprintingindustry.com

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.