CD3D ogłasza nawiązanie współpracy 3D w praktyce z forum RepRapy.pl

0

CD3D Sp. z o.o. – wydawca portali Centrum Druku 3D i 3D Printing Center oraz pozyskanego niedawno serwisu o amatorskim i hobbystycznym druku 3D – 3D w praktyce, nawiązało współpracę z czołowym forum poświęconym niskobudżetowym drukarkom 3D – RepRapy.pl. W jej ramach, obydwa serwisy internetowe będą wspólnie propagować wiedzę na temat technologii przyrostowych w wydaniu konsumenckim i edukacyjnym. Równocześnie CD3D nawiązało współpracę ze współtwórcą forum – Filipem Misztalem, znanym m.in. z prowadzenia sklepu internetowego z filamentami i akcesoriami do druku 3D – filasklep.pl.

Forum RepRapy.pl zostało założone w 2016 r. przez Filipa Misztala i Marka Ryszkę z Devil Design Sp. J. – czołowego producenta filamentów w Polsce. W bardzo szybkim czasie zdobyło dużą popularność, z powodzeniem wypełniając miejsce pozostawione przez podupadające forum MójRepRap.pl. Filip Misztal jest z kolei związany z branżą druku 3D od 2013 r., będąc równocześnie jedną z czołowych postaci społeczności druku 3D w Polsce.

Na 3D w praktyce Misztal dołączy do Pawła Ślusarczyka – twórcy Centrum Druku 3D i Łukasza Długosza – autora ponad 300 artykułów poświęconych różnym obszarom technologii przyrostowych, opublikowanych na Centrum Druku 3D.

Źródło: www.3dwpraktyce.pl

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.