colorFabb i Robo podpisują dwustronną umowę dystrybucyjną

0

colorFabb – jeden z największych producentów filamentów w Europie oraz Robo – popularny producent desktopowych drukarek 3D ogłosili dziś podpisanie dwustronnej umowy dystrybucyjnej. colorFabb wprowadzi drukarki 3D do swojej oferty sprzedażowej, podczas gdy Robo będzie dołączał filamenty holenderskiego producenta do swoich urządzeń. Równocześnie colorFabb opracuje linię specjalnych filamentów przeznaczoną wyłącznie dla Robo.

Drukarki 3D Robo będą dystrybuowane przez colorFabb na terenie Holandii, Belgii i Luxemburga, jakkolwiek zakupu urządzenia będzie można dokonać także z innych krajów z poziomu sklepu internetowego firmy. Aktualnie, colorFabb posiada w ofercie także drukarki 3D dwóch innych amerykańskich producentów – LulzBota (AlephObjects) i Stackera.

Robo będzie domyślnie oferować swoim klientom filamenty colorFabb, które staną się oficjalnym materiałem eksploatacyjnym do jego drukarek 3D. Równocześnie oczekuje od Holendrów stworzenie dedykowanej linii produktowej, zoptymalizowanej pod jego urządzenia. Mają się w niej znaleźć także filamenty specjalne. Jak na razie testy filamentów colorFabb pod kątem nowych modeli drukarek 3D – Robo C2 i R2 trwają od pół roku i firma ma przygotowane dla nich stosowne profile w oprogramowaniu.

Źródło: www.robo3d.com

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.