Dildo generator

0

Była już głowa Putina, była holenderska aplikacja do projektowania wibratorów – teraz czas na Niemcy! Pewien niemiecki programista uruchomił stronę www.dildo-generator.com, za pomocą której można stworzyć wyjątkowo spersonalizowany projekt erotycznego gadżetu, znanego szerzej jako „dildo„. W przeciwieństwie do wersji holenderskiej, tutaj mamy do dyspozycji bez porównania więcej opcji, umożliwiających nam stworzenie praktycznie dowolny kształt (o czym poniżej…). Gotowy projekt możemy wyeksportować do STL, OBJ lub JSON`a i zapisać na dysku komputera, lub zlecić zaprzyjaźnionej z programistą, niemieckiej firmie.

Tak naprawdę cały projekt jest z jednej strony żartem, a z drugiej demonstracją możliwości HTML 5. Aplikacja o całkiem niezłych z programistycznego puntu widzenia możliwościach, posiada mnóstwo ciekawych funkcji, a przede wszystkim umożliwia proste tworzenie dowolnych, cylindrycznych kształtów. Można ustawiać nawet kolor wydruku i eksport modelu do OBJ (to dla tych, którzy zechcieliby poczuć możliwości technologii druku 3D z proszku gipsowego).

Dildo generator 06

Z drugiej strony aplikacja jest banalna w obsłudze i każdy powinien poradzić sobie z nią bez najmniejszych problemów. Interfejs i grafika stoją dla odmiany na beznadziejnie niskim poziomie, ale to akurat dobrze świadczy o jej autorze. Każdy dobry programista webowy ma za nic estetykę i efektowne, przyjazne użytkownikowi layouty, a im gorsza grafika i bardziej zagmatwana nawigacja – tym lepszy program.

Jak wspomniałem, za pomocą Dildo generatora można tworzyć dowolne kształty. Pewien użytkownik spędził nieco wolnego czasu nad aplikacją i zaprezentował na swoim blogu szereg alternatyw. Ja wybrałem tylko cztery z nich – najbardziej skonfudował mnie projekt „czekoladowej fontanny” (4 projekt). Cóż, jeśli ktoś lubi…?

Na koniec, specjalnie dla tych wszystkich, którzy weszli tu tylko i wyłącznie dla tytułu i symbolu „tylko dla dorosłych„, roznegliżowana tancerka erotyczna. Wszystkie Czytelniczki przepraszam, ale nie czuję się na siłach publikowania zdjęć roznegliżowanych tancerzy…

Dildo generator 05

Źródło: www.3dprintingindustry.com
Grafika: [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Tancerka: xornalcerto / Foter / Creative Commons Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.