ExOne zaprasza na konferencję „3D Printing for casting engineering” w Krakowie

0

ExOne, dostawca urządzeń oraz usług drukowania 3D w metalu oraz piasku zaprasza na konferencję „3D Printing for casting engineering„. Jest to impreza związana z Ogólnopolskim Dniem Odlewnika, która przyciąga pracowników większości Polskich odlewni. Druk 3D zdobywa na popularności w tej dziedzinie przemysłu nie tylko z uwagi na oszczędność czasu, ale przede wszystkim umożliwia produkcję skomplikowanych oraz precyzyjnych odlewów. W trakcie konferencji ExOne przedstawi szereg korzyści wynikającej z druku 3D oraz zaprezentuje przykładowe wydrukowane rdzenie i formy.

Konferencja odbędzie się 8 grudnia 2017 roku w Krakowie, w hotelu Best Western Premier, przy ul. Opolskiej 14A. Koszt udziału w konferencji dla osób nie będących członkami Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich wynosi 700 PLN, a dla członków Stowarzyszenia 575 PLN. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się tutaj.

ExOne korzysta z technologii binder jetting (zarówno w druku 3D w metalu jak i w piasku), która opiera się na ciekłych spoiwach. Dzięki temu mogą powstać bardzo skomplikowane formy i rdzenie odlewnicze bez konieczności stosowania omodelowania i oprzyrządowania.

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply