FabScan – zrób to sam – wielki poradnik budowy skanera 3D cz.3.

0

W poprzedniej części poradnika zajmowaliśmy się przygotowaniem oraz poskładaniem do kupy wszystkich elementów elektronicznych. Dzisiaj zajmiemy się najłatwiejszymi i najprzyjemniejszymi czynnościami, czyli zakończymy etap montażowy, domykając cała kubaturę skanera.

Większość obudowy FabSacn’a skręcana jest przy pomocy śrub M4x20, więc jeśli w danym podpunkcie nie napiszę inaczej, to znaczy że wykorzystać trzeba te właśnie śruby.

1. Obracany stolik

DSCN3819

Na początek zajmiemy się montażem całego modułu obracanego stolika. Element ten zbudowany jest oczywiście na bazie silnika krokowego, do którego najpierw przy pomocy czterech śrub M2.5×10 przykręcamy górną jego zabudowę. Następnie łączymy ze sobą cztery ścianki boczne i nakładamy na nie złożony wcześniej element. Silnik musi zostać zamontowany tak, aby jego przewody wychodziły przez ściankę ze specjalnie przygotowanym na nie otworem.

DSCN3820

DSCN3821

Bierzemy trzy okrągłe elementy stolika (dwa mniejsze i jeden największy) i za pomocą śrub M4x20 skręcamy je ze sobą, tak jak pokazano na zdjęciach poniżej. Ponieważ powierzchnia stolika powinna być idealnie płaska, musimy nieco powiększyć otwory, tak aby mogły się w nich schować łepki śrub.

DSCN3822

DSCN3825

Stolik nakładamy na trzpień silnika krokowego.

DSCN3826

2. Obudowa lasera liniowego – do wykonania tego elementu niezbędne nam będą elementy przedstawione na poniższym zdjęciu.

DSCN3827

Wybieramy pięć elementów, w które wsunięty będzie laser i skręcamy je ze sobą przy pomocy śruby M3x25. Jeśli powstały otwór okaże się zbyt ciasny, to przy pomocy małego pilniczka możemy go powiększyć. Przy pomocy dwóch śrub M3x15 skręcamy ze sobą kółko oraz mniejszy element kwadratowy, po czym wsuwamy w niego wcześniej przygotowany zestaw z zamontowanym laserem. Otrzymujemy w ten sposób moduł laserowy, który możemy swobodnie obracać, zagnieżdżając go w podstawce z okrągłym otworem.

DSCN3829

3. Bierzemy dolną część obudowy skanera i przy pomocy trzech śrub M3x15 przymocowujemy do niej Arduino Uno, po czym składamy „kanapkę” dokładając nakładkę FabScan Shield oraz stepstic. Żeby Arduino nie leżało bezpośrednio na sklejce, nakręcamy po jednej lub dwie nakrętki na śruby, bezpośrednio przed nałożeniem elektroniki.

DSCN3833

4. W otwory znajdujące się mniej więcej w centralnej części podstawy wsuwamy złożony wcześniej moduł silnika i podpinamy go do elektroniki w sposób, jaki był przedstawiany w poprzedniej części poradnika.

DSCN3835

5. Zakładamy przedni oraz boczny panel obudowy (nie przykręcamy ich jeszcze do dna).

DSCN3840

6. Dokładamy tył obudowy.

DSCN3852

7. Skręcamy ze sobą boczne ścianki skanera, a następnie całość przykręcamy do podstawy.

8. W otwory zlokalizowane w panelach bocznych wkręcamy cztery śruby M3x20. Posłużą nam one jako podpora pod osłonę elektroniki i silnika.

DSCN3856

9. Do panelu przedniego przykręcamy przygotowaną wcześniej kamerkę. Wkręcamy dwie śruby M2x20, zakładamy na nie po jednej podkładce oraz dokręcamy po dwie nakrętki mające na celu zdystansowanie kamery. Zakładamy kamerkę i mocujemy ja dwiema nakrętkami.

DSCN3876

10. Wsuwamy górę obudowy skanera i etap montażowy możemy uznać za zakończony.

DSCN3850

W kolejnych częściach zajmiemy się wgrywaniem firmware, przygotowaniem pendrive’a z systemem Ubuntu oraz pierwszym skanowaniem 3D.

Udostępnij.

O autorze

Łukasz Długosz

Łukasz Długosz – Pasjonat druku 3D, nowych technologii oraz gier komputerowych. Właściciel sklepu z filamentami i drukarkami 3D – filaments4U.com.