FIS-KOMP wprowadza nietypową promocję na drukarki 3D – do każdego Zortraxa lub Kreator Motion dodaje zwykłą drukarkę

0

Tak podobne, a tak różne. Mimo zupełnie innej specyfiki oraz przeznaczenia tradycyjne drukarki atramentowe i drukarki 3D, w świadomości wielu klientów „muszą mieć wspólny mianownik”. Bez względu na to, jak bardzo różnią się od siebie, zawsze znajdą się konsumenci porównujący jedne do drugich i minie jeszcze sporo czasu zanim się to zmieni. Warszawska firma FIS-KOMP  postanowiła to wykorzystać, bo co dwie drukarki, to nie jedna…

Jedną z nowości w wiosennej ofercie FIS-KOMP jest nietypowy bonus – przy zakupie drukarki 3DKreator Motion lub Zortrax M200 klient otrzymuje bezpłatnie drukarkę CANON PIXMA 1400. Jeśli jej nie potrzebuje, może wybrać w zamian zniżkę lub materiały eksploatacyjne do drukarki 3D Kreator Motion.

FIS-KOMP istnieje od 1996 roku, specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu profesjonalnych drukarek atramentowych i laserowych oraz skanerów. Od 2006 roku jest autoryzowanym centrum serwisowym Canon, posiadając pięć punktów w Polsce. Od blisko dwóch lat firma działa również w segmencie drukarek 3D, będąc m.in. autoryzowanym resellerem Zortraxa – czołowego polskiego producenta niskobudżetowych drukarek 3D, odnoszącego liczne sukcesy także za granicą. Od 2015 r. wprowadziła do swojego portfolio znaną polską markę – krakowskiego 3DKreatora.

Źródło:

DODAJ KOMENTARZ:

Leave A Reply