FLEXA DUO w nowej, promocyjnej cenie!

8

3NOVATICA to najdłużej działająca na polskim rynku firma produkująca niskobudżetowe drukarki 3D (wcześniej pod nazwą Unique Design). Posiada w ofercie trzy drukarki 3D: GATE do samodzielnego montażu, GATE 2.0 w wersji złożonej, gotowej do pracy oraz dwugłowicową FLEXĘ DUO. Teraz firma wprowadza promocję na sprzedaż tego ostatniego modelu, obejmując go 10-procentowym rabatem – co przy gamie funkcjonalności, jakie posiada ta drukarka 3D jest całkiem atrakcyjnym rozwiązaniem.

FLEXA DUO, to duża, estetycznie wykonana drukarka 3D o obszarze roboczym na poziomie 19 x 19 x 23 cm. Posiada dwie głowice drukujące, co pozwala z jednej strony na druk 3D z dwóch kolorów jednocześnie, bądź druk 3D z materiału budulcowego nanoszonego przez jedną głowicę oraz materiału podporowego, rozpuszczalnego w wodzie przez drugą. Urządzenie działa w układzie H i jest wyposażone w system DIG (“Drive Inside the Guide”), polegającym na tym, iż elementy przeniesienia napędu osi XY umieszczono w prowadnicach liniowych osi Z, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Drukarka 3D posiada także kilka gadżetów, które choć nie mają bezpośredniego wpływu na jakość pracy urządzenia, mogą znacząco ją umilić. Mowa o czujniku temperatury wewnątrz obszaru roboczego, który zmienia kolor światła w zależności od jej wysokości (czerwone – podwyższona, niebieski – bezpieczna) oraz kamerze internetowej.

FLEXA 01

Do tej pory FLEXA DUO kosztowała 9 223,77 PLN brutto, jednakże od teraz występuje do odwołania w nowej, promocyjnej cenie na poziomie 8 301,39 PLN brutto, czyli 6749 PLN netto. Co ważne, drukarki 3D są dostępne „od ręki„, tj. wysyłka następuje nie później jak następnego dnia od daty zaksięgowania przelewu.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

 • FlameRunner

  Czy producent udostępnił już zdjęcia wydruków, które miałyby mnie przekonać do zakupu:
  – drukarki dwugłowicowej w ogóle;
  – tej konkretnej drukarki?

 • Anna Głubik

  Czy drukarka ma otwierany „front” ?

  • Drukarka nie ma zamkniętej komory roboczej, nie ma ścian bocznych

   • Anna Głubik

    To jak w takim razie odbywa się ogrzewanie otwartej „komory roboczej” ?

    • Na podobnej zasadzie jak termometr za oknem określa czy jest ciepło czy zimno 🙂 Innymi słowy, taki bajer…

     • To „taki bajer” ale podyktowany bezpieczeństwem użytkowania. Drukarka nie ma „podgrzewanej komory roboczej” bo komory zamkniętej nie posiada. Zmiana koloru podświetlenia związana jest z temperaturą głowicy czy stołu. Jeśli wnosi ona ponad 50 stopni C. to świeci się czerwone światło dające wizualnie potwierdzenie, że któryś z elementów jest jeszcze gorący i bezpieczniej jest nie dotykać elementów takich jak stół czy głowica.

     • Anna Głubik

      Teraz wszystko jasne 🙂

    • Anna Głubik

     W takim razie to rzeczywiście bajer, skoro drukowanie i tak odbywa się tuż pod „otwartym sufitem”.