FLEXA DUO w nowej, promocyjnej cenie!

8

3NOVATICA to najdłużej działająca na polskim rynku firma produkująca niskobudżetowe drukarki 3D (wcześniej pod nazwą Unique Design). Posiada w ofercie trzy drukarki 3D: GATE do samodzielnego montażu, GATE 2.0 w wersji złożonej, gotowej do pracy oraz dwugłowicową FLEXĘ DUO. Teraz firma wprowadza promocję na sprzedaż tego ostatniego modelu, obejmując go 10-procentowym rabatem – co przy gamie funkcjonalności, jakie posiada ta drukarka 3D jest całkiem atrakcyjnym rozwiązaniem.

FLEXA DUO, to duża, estetycznie wykonana drukarka 3D o obszarze roboczym na poziomie 19 x 19 x 23 cm. Posiada dwie głowice drukujące, co pozwala z jednej strony na druk 3D z dwóch kolorów jednocześnie, bądź druk 3D z materiału budulcowego nanoszonego przez jedną głowicę oraz materiału podporowego, rozpuszczalnego w wodzie przez drugą. Urządzenie działa w układzie H i jest wyposażone w system DIG (“Drive Inside the Guide”), polegającym na tym, iż elementy przeniesienia napędu osi XY umieszczono w prowadnicach liniowych osi Z, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Drukarka 3D posiada także kilka gadżetów, które choć nie mają bezpośredniego wpływu na jakość pracy urządzenia, mogą znacząco ją umilić. Mowa o czujniku temperatury wewnątrz obszaru roboczego, który zmienia kolor światła w zależności od jej wysokości (czerwone – podwyższona, niebieski – bezpieczna) oraz kamerze internetowej.

FLEXA 01

Do tej pory FLEXA DUO kosztowała 9 223,77 PLN brutto, jednakże od teraz występuje do odwołania w nowej, promocyjnej cenie na poziomie 8 301,39 PLN brutto, czyli 6749 PLN netto. Co ważne, drukarki 3D są dostępne „od ręki„, tj. wysyłka następuje nie później jak następnego dnia od daty zaksięgowania przelewu.

DODAJ KOMENTARZ:

8 komentarzy

 1. Avatar
  FlameRunner on

  Czy producent udostępnił już zdjęcia wydruków, które miałyby mnie przekonać do zakupu:
  – drukarki dwugłowicowej w ogóle;
  – tej konkretnej drukarki?

 2. Avatar
  Anna Głubik on

  To jak w takim razie odbywa się ogrzewanie otwartej „komory roboczej” ?

 3. Avatar
  Anna Głubik on

  W takim razie to rzeczywiście bajer, skoro drukowanie i tak odbywa się tuż pod „otwartym sufitem”.

 4. Avatar

  To „taki bajer” ale podyktowany bezpieczeństwem użytkowania. Drukarka nie ma „podgrzewanej komory roboczej” bo komory zamkniętej nie posiada. Zmiana koloru podświetlenia związana jest z temperaturą głowicy czy stołu. Jeśli wnosi ona ponad 50 stopni C. to świeci się czerwone światło dające wizualnie potwierdzenie, że któryś z elementów jest jeszcze gorący i bezpieczniej jest nie dotykać elementów takich jak stół czy głowica.