FLEXA DUO w nowej, promocyjnej cenie!

8

3NOVATICA to najdłużej działająca na polskim rynku firma produkująca niskobudżetowe drukarki 3D (wcześniej pod nazwą Unique Design). Posiada w ofercie trzy drukarki 3D: GATE do samodzielnego montażu, GATE 2.0 w wersji złożonej, gotowej do pracy oraz dwugłowicową FLEXĘ DUO. Teraz firma wprowadza promocję na sprzedaż tego ostatniego modelu, obejmując go 10-procentowym rabatem – co przy gamie funkcjonalności, jakie posiada ta drukarka 3D jest całkiem atrakcyjnym rozwiązaniem.

FLEXA DUO, to duża, estetycznie wykonana drukarka 3D o obszarze roboczym na poziomie 19 x 19 x 23 cm. Posiada dwie głowice drukujące, co pozwala z jednej strony na druk 3D z dwóch kolorów jednocześnie, bądź druk 3D z materiału budulcowego nanoszonego przez jedną głowicę oraz materiału podporowego, rozpuszczalnego w wodzie przez drugą. Urządzenie działa w układzie H i jest wyposażone w system DIG (“Drive Inside the Guide”), polegającym na tym, iż elementy przeniesienia napędu osi XY umieszczono w prowadnicach liniowych osi Z, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Drukarka 3D posiada także kilka gadżetów, które choć nie mają bezpośredniego wpływu na jakość pracy urządzenia, mogą znacząco ją umilić. Mowa o czujniku temperatury wewnątrz obszaru roboczego, który zmienia kolor światła w zależności od jej wysokości (czerwone – podwyższona, niebieski – bezpieczna) oraz kamerze internetowej.

FLEXA 01

Do tej pory FLEXA DUO kosztowała 9 223,77 PLN brutto, jednakże od teraz występuje do odwołania w nowej, promocyjnej cenie na poziomie 8 301,39 PLN brutto, czyli 6749 PLN netto. Co ważne, drukarki 3D są dostępne „od ręki„, tj. wysyłka następuje nie później jak następnego dnia od daty zaksięgowania przelewu.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.