Gdy 56 to za mało… Zortrax oferuje M200 za 1 złotówkę przy zakupie… 87 rolek filamentów!

11

Pamiętacie słynną promocję Zortraxa – „kup 56 rolek filamentu – dostaniesz M200 gratis„? Jeszcze tylko do końca października będzie trwać jej nowa odsłona, tym razem powiększona o 31 rolek. Przy zakupie 87 szpul filamentu za kwotę 13.900 PLN netto (17.097 PLN brutto) otrzyma się nowego Zortraxa M200 za symboliczną złotówkę. Leszek Podwórek zaciera ręce – nadchodzi czas spekulantów z Allegro…

Gdy dwa tygodnie temu informowałem o fantastycznych wynikach finansowych Zortraxa za trzy pierwsze kwartały bieżącego roku, wskazywałem równocześnie, że są one wciąż niższe niż spółka pierwotnie zakładała. Aby móc spróbować się zbliżyć do pierwotnych predykcji, Zortrax musiałby osiągnąć wyjątkowo dobry, IV-ty kwartał. Wszystko wskazuje na to, że właśnie postanowił zacząć to realizować…

W ramach aktualnej promocji otrzymuje się:

  • 26 rolek Z-ABS – żółty (4), czerwony (2), niebieski (4), szary (2), biały (2), błękitny (2), czarny (2), jasnoszary (4), zielony (4)
  • 6 rolek Z-GLASS – transparenty
  • 8 rolek Z-PETG – czarny (4), szary (4)
  • 8 rolek Z-HIPS – szary (4), czarny (2), biały (2)
  • 33 rolki Z-ULTRAT – żółty (3), czerwony (2), niebieski (3), pastelowy różowy (3), pastelowy żółty (3), neonowy pomarańcz (2), kolor cielisty (3), oliwkowy (4), pastelowy błękit (2), pastelowa purpura (3), neonowy żółty (3), czarny (2)
  • 6 rolek Z-PCABS – kość słoniowa
  • Zortrax M200.

Biorąc pod uwagę oficjalne ceny filamentów, na powyższej promocji oszczędza się 6899 PLN netto, czyli… wartość nowego Zortraxa M200 pomniejszoną o złotówkę. Jest to bez wątpienia świetna oferta dla osób pragnących właśnie wejść w branżę druku 3D, bądź prowadzących działalność usługową, lecz fatalna dla resellerów firmy… Podobnie jak miało to miejsce w lutym i marcu bieżącego roku, tak i teraz możemy spodziewać się zalewu ofert na Allegro lub pokrewnych serwisach sprzedażowych, gdzie będą oferowane bądź to drukarki 3D M200, bądź w/w filamenty w mocno zaniżonych cenach. Jest to dość naturalne i oczywiste – koniec końców mało kto potrzebuje aż 87 rolek materiałów, szczególnie w tak specyficznych kolorach jak neonowy pomarańcz, czy pastelowy róż. Nadwyżka będzie sprzedawana w bardzo konkurencyjnej, wręcz dumpingowej cenie.

Jest to bardzo dobra okazja aby spróbować swoich sił jako spekulant. Jeżeli kogoś stać na to aby zamrozić na 3-4 miesiące 17 tysięcy złotych, może po tym czasie z powodzeniem zarobić nawet 20-25% na sprzedaży drukarki 3D lub filamentów bo mocno obniżonych cenach.

Źródło: www.zortrax.com

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.