get3D pierwszym, oficjalnym resellerem Ultimakera w Polsce

0

get3D – czołowy sklep sklep z drukarkami 3D i filamentami w Polsce, zdobywca tytułu NAJLEPSZEGO POLSKIEGO DYSTRYBUTORA 2014 r. w naszym plebiscycie branżowym, został pierwszym, oficjalnym resellerem Ultimakera na terenie naszego kraju. Firma będzie miała w ofercie zarówno pełny asortyment drukarek 3D firmy, jak również będzie odpowiedzialna za serwis, a w przyszłości również szkolenia z ich montażu.

To już kolejny raz, gdy get3D jako pierwsze zdobywa tego typu kontrakt. Wcześniej firma jako pierwsza wprowadzała oficjalnie na polski rynek filamenty taulmana, czy colorFabbu oraz drukarki 3D RepRapPro, Felixa, czy be3D. get3D było też pierwszym oficjalnym resellerem Zortraxa na świecie.

Jeśli chodzi o Ultimakera, pierwszą firmą, która sprzedawała te drukarki 3D w Polsce było iGo3D – z tą jednak różnicą, iż sprzedaż odbywała się nie bezpośrednio z Holandii, a przed firmę matkę – iGo3D Niemcy. get3D zdobyło kontrakt na sprzedaż Ultimakerów bezpośrednio od producenta, wraz z całym pakietem usług powiązanych – a więc serwisem, sprzedażą części zamiennych i docelowo szkoleń z montażu drewnianych kitów z serii Ultimaker Original.

Ultimaker

Docelowo w ofercie firmy znajdą się następujące modele drukarek 3D:

Ceny urządzeń nie są jeszcze znane, nie wiadomo również kiedy drukarki 3D trafią docelowo do sprzedaży? Można jednak założyć, iż nastąpi to już na początku lipca br.

Udostępnij.

O autorze

Informacje Prasowe

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.