Get3D.pl wprowadza do oferty nowy filament – Barrus

3

Get3D.pl – czołowy sklep internetowy z drukarkami 3D i materiałami do druku 3D, wprowadza do oferty nową markę filamentów premium – Barrus Filaments. Filamenty są dostępne w postaci ABS, PLA i wodorozpuszczalnego PVA. Dwa pierwsze materiały występują ponadto w dziesięciu kolorach. Filamenty produkowane są w Holandii z najwyższej jakości surowców. Stała kontrola laboratoryjna produkcji zapewnia wysoką jakość materiału oraz bardzo dobre parametry mechaniczne (średnica i okrągłość). Dodatkowo żywe i soczyste kolory oraz stosunkowo niska cena to wyróżniki marki Barrus.

Szpule z filamentem są zapakowane w szczelnie zafoliowane opakowania i zawierają 0,75 kg plastiku ABS lub PLA oraz 0,5 kg PVA. Seria „ze słonikiem” będzie systematycznie poszerzana o nowe kolory oraz materiały – już teraz możemy zapowiedzieć elastyczny filament Barrus Flex w dwóch klasach twardości, Barrus Nylon oraz Barrus w kolorach transparentnych.

Barrus white

Filamenty są dostępne w cenie 99,00 PLN za rolkę ABS lub PLA oraz 199,00 PLN za rolkę PVA.

Źródło: www.get3d.pl

DODAJ KOMENTARZ:

3 komentarze

  1. Avatar

    Rozpuszcza się 🙂 Żeby nie było, że jestem gołosłowny, załączam zdjęcia z testu. Pierwsze zdjęcie to próbka zalana zimną wodą, po około 5 minutach – PVA zrobił się lekko lepki i ładnie przykleił się do ścianki. Drugie zdjęcie to ta sama szklanka po około 18 godzinach. Pewnie rozpuścił się wcześniej, ale dopiero po 18 godzinach miałem możliwość zrobić zdjęcie.