HBOT3D F300 nominowany do Godła „Teraz Polska”

1

HBot3D F300 – drukarka 3D czołowego, polskiego producenta urządzeń tego typu 3D Printers z Wrocławia, otrzymała nominację do Godła „Teraz Polska„. Urządzenie zostało zgłoszone do XXVII edycji Konkursu Polskiego Godła Promocyjnego. Otrzymanie nominacji jest potwierdzeniem wysokiej jakości zgłoszonego produktu oraz poświadcza spełnienie przez producenta wymogów otrzymania Godła.

HBot3D F300 to wielkoformatowa drukarka 3D, o obszarze roboczym na poziomie 30 cm w każdej osi i zamkniętej komorze roboczej. Dzięki zastosowaniu stołu grzejnego o mocy 300W, możliwe jest drukowanie dużych gabarytowo obiektów zmniejszając jednocześnie prawdopodobieństwo pęknięcia, rozwarstwienia i odkształcenia wydruków przy doborze odpowiednich materiałów. Drukarka 3D pozwala na drukowanie z większości najpopularniejszych materiałów eksploatacyjnych. Jest wyposażona w dotykowy panel sterujący i 32-bitową, autorską elektronikę Sunbeam 3.0. Urządzenie wykorzystuje w pracy popularne oprogramowanie Simplify3D.

W styczniu tego roku, HBot3D F300 zajął III miejsce w plebiscycie Nagrody Branżowe CD3D, w kategorii Najlepsza Nowa Polska Drukarka 3D Roku 2016. Wcześniej firma poinformowała, że jej współwłaścicielem zostały fundusz inwestycyjny Trigon TFI oraz grupa prywatnych inwestorów. W związku z przyznaną nominacją 3D Printers otrzymało prawo umieszczenia na urządzeniu oraz swoich materiałach promocyjnych oficjalną informację: Produkt nominowany do Godła „Teraz Polska”.

Źródło: www.hbot3d.com

DODAJ KOMENTARZ:

1 komentarz